Підписуйтесь до нас!

ТОП

Депутат напав на підлітка за пост у facebook

Всю Україну облетіла інформація про побиття хлопця на сесії сільської ради у Київській області с. Гатне. На 16-річного школяра підняв руку молодий депутат, який отримав мандат від провладної партії “Блок Петра Порошенка”. 

За що депутат бив школяра та крив його матом? Хто став на захист депутата який підняв руку, читайте далі у матеріалі.

Як розгорталась історія?

В Україні після Двох революцій, зародилось середовище людей які критично оцінюють владу та зокрема депутатів місцевих рад. Так і розпочався конфлікт, який набув певного публічного розголосу, і показав що Україна має проблеми, і ці проблеми це її громадяни. Маю на увазі, громадяни які народились в СРСР та живуть за “моральними принципами” того відрізку історії.

13 липня 2017 року відбувалась сесія сільської ради с. Гатне. На цій сесії були присутні депутати цієї ради, депутат Києво-Святошинської районної ради Паламарчук та місцевий активіст і житель цього села – Сергій Чагаров, 

В процесі обговорення сесійних питань депутат Паламарчук, почав обговорювати дописи у соціальній мережі facebook, які опублікував Сергій Чагаров. Спочатку депутат висловлював свої претензії словесно, але згодом почав тиснути на школяра, застосовуючи фізичну силу. Відразу, зауважу що у цій ситуації не важливо яка ця фізична сила була, а головне її наявність зі сторони депутата.

Депутат  Києво-Святошинської районної ради Паламарчук підійшов до школяра, взяв його за вухо та підняв із місця де сидів неповнолітній. Далі депутат Паламарчук стиснув рукою шию школяра, та почав погрожувати хлопцю. Депутат говорив у присутності депутатів села, що якщо Сергій Чагаров продовжить дописи в тому ж дусі, то буде битий!

Далі пропонуємо переглянути описане вище, на відео і дати свою оцінку у коментарях під цим матеріалом.

Здавалося б, що все зрозуміло! Що депутат підняв руку на хлопця! Але, ж ні. В залі під час цього, лунав виклик, що може хлопцю відбити голову.

“Цьому пацану голову відбити нада”,наголошує хтось у залі.

Сергій Чагаров, говорить про те, що він написав у своєму дописі про подругу депутата з якою він подорожує закордоном. Сама жінка має паспорт громадянина Російської Федерації.

“У своєму дописі я розповідав про те, що він з подругою, яка має паспорт громадянина Російської Федерації їздить закордон в той час, як на Сході України гинуть воїни за те, щоб ми жили в мирі. Як для людини, яка представляє інтереси України у складі Києво-Святошинської районної ради це не припустимо. Якщо ти депутат, то твоя дружина має відмовитись від російського громадянства. І статтю 34 Конституції України про свободу слова ніхто не відміняв”.

Після того коли депутат Олександр Паламарчук  зменшив градус напруги у залі, до хлопця підійшов брат депутата Ігор Паламарчук та зі слів Чагарова вдарив його долонею по обличчю.

Варто зауважити. що брат Олександр Паламарчука є членом виконавчого комітету Гатненської сільської ради та нештатним юристом голови села Гатного Броніслава Корицького.

Після останнього інциденту депутати фактично припинили засідання сесії сільської ради та вдавались до обговорення діяльності сайту Громада.  Власне цей сайт є першоджерелом написання даного матеріалу.

Потерпілий неповнолітній до залу де все відбулось викликав патрульних, які відмовились брати заяву Чагатова через його  неповноліття.

Журналісти сайту “Громада” взяли коментар у прес-секретаря Нацполіції  Київській області Миколи Жуковича щодо заяви неповнолітнього:

“Він повинен звернутися до лікарні, щоб вони зафіксували його тілесні ушкодження. Якщо є в цього хлопця батьки, нехай звертаються до нас із заявою. Тоді ми будемо реагувати. А там залежить від кваліфікації, чи це буде адмінвідповідальність, чи це буде кримінальне провадження”

Раніше хлопця залякували лише погрозами

Після інциденту Чагаров зауважив, що йому погрожують не перший раз. Депутати приїздили до школи і брали дані щодо відвідування уроків школярем. Ще один із членів виконкому села надсилав хлопцю погрози із натяком що хлопця очікує доля журналіста Гонгадзе. Далі пропоную переглянути скрін переписки.

Раніше через хлопця сільський голова був притягнутий до адміністративної відповідальності

Громадянин Чагаров, як громадянин надсилав інформаційні запити щодо дерибану землі у селі де він проживає. Відповідь хлопцю не надавали, і через скаргу до Уповноваженого з прав людини Голову села Гатне було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Чагаров після того як став волонтером руху ЧЕСНО почав отримувати такі погрози, через діяльність яка була з його боку.

Депутата виключили із партії

Після інциденту та розголосу у соціальних мережах, хамської поведінки депутата Паламарчука на події відреагувала партія “Блок Петра Порошенка”. В заяві партії йдеться, про те що поведінка депутата неприпустима  та виключили депутата із партії. Пропонуємо ознайомитись із заявою БПП у Київській області.

 

“Гроші вирішують все!?”

Після цих дій, здавалося б перемога, але ні! Вплив депутата, а точніше ресурсів які має сам Паламарчук та його політичні побратими, зробили “совкову антиреволюцію” на інформаційну хвилю країною.

В селі відбулись збори жителів села, де всі гучно і не поважаючи гідності людини засудили дії не депутата, а 16-річного хлопця до якого застосовувалась фізична сила зі сторін депутата та його найближчого родича.

Остання крапля надії, в  цій довгій та публічній історії було те, що на збори прийшов батько хлопця і вдумайтесь, він прийшов виправдати дії депутата а не захистити хлопця.

Детальніше про збори села, та виступ депутата Паламарчука на них дивіться у репортажі ТСН,

Від автора

Ви все самі бачили. “Селяни пробачили хлопцю все що той зробив”.  Лунали навіть заклики, що будуть висувати на Президенти депутата Паламарчука якщо депутат захоче брати участь у виборах.

В цій ситуації можна зробити висновок, що в наші країні основна проблема це люди, які з радянськими цінностями ходять на вибори і вирішують долю країні.

В цій зокрема ситуації чітко видно, що на людей які займаються захистом громади та майна громадян тиснуть через навчальні заклади та навіть через рідних.

В Європейських країнах, після таких дій депутата забрали б мандат та притягнули до відповідальності.  А в Європейській країні, де Президент Порошенко узгодив безвізовий режим із Європейськими країнами все не так, як там у Європі!

Тут все не – по-новому, все по – старому!

Продовжити читання
Реклама
загрузка...
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

Как найти и купить запчасти для посудомойки?

Статистика покупать в сети интернет ежегодно растет большими шагами. Большинство товаров, которые нужны нам – покупателям можно за несколько минут до несколько кликов найти на сайте. Но есть товар, который не просто приобрести, ведь нужно его правильно подобрать. Как Вы поняли, речь идет о запчастях, и сегодня расскажем Вам о направлении –  запчасти для посудомойки beko.

В общем запчасти продают много сайте, но среди них стоит отыскать те которые специализируются на конкретном товаре, и там соответственно Вы сможете найти все необходимые детали к вашей техники – посудомоечной машины.

В зависимости от степени поломки посудомоечной машины, мы можем разделить поломки на:
– те, которые Вы сами сможете отремонтировать, используя инструкции или просто видео в интернете. (Доприкладу у вас проблемы с шланг аквастоп для посудомоечной машины beko, Вы его просто индентификуете и найдете на сайте продавца, закажете и без всяких проблем установите его в машинку);

– те которые Вам сможет отремонтировать мастер, который специализируется на этом. (В большинстве это поломки, которые снаружи не видно и раскрутив самостоятельно риски что Вы ее навсегда повредите).

Рожаем всегда вызвать мастера для оценки пролемы ы после видповыдно искать запчасти и купиваты их через интернет.

Запчасти для посудомоечных машин делятся:

  • Аквастоп для посудомоечных машин
  • Бункер для соли для посудомоечных машин
  • Дверка для посудомоечных машин
  • Замки для посудомоечных машин
  • Импеллеры (разбрызгиватели) для посудомоечных машин \
  • Клапаны воды для посудомоечных машин
  • Кнопки для посудомоечных машин
  • Корзины для посудомоечных машин
  • и другие.

Вообще нужно панимать, что есть много производителей которые продвигают свою технику. У каждого продукта своя качество и продолжительность при использовании техники.

Очевидно есть боренды, которые качественно делают товар и имеют мировую репутацию. Очевидно ассоциация, со словосочетанием – посудомоечная машинка у Вас? Да, – это Beko.

Все мы видели промо этой кампании, еще до гаджетов на своих телевизорах. Это турецкий кампания, которая своим авторитетом среди покупателей завоевала рынок по продаже посудомоечных машин.

Такие компании работают стратегически, и когда ломается х техника то на рынке можно с легкостью найти запчасти. В отличие от дешевых посудомоечных машинок, которые можно заказать на китайских сайтах, которую после поломки нужно выбрасывать на помойку.

Продовжити читання

Новини Черкас

17 ноутбуків за 340 тисяч: На Черкащині школи отримують комп’ютерну техніку

Ноутбуки для потреб загальноосвітніх закладів Черкаського району хоче придбати відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації. На сайті публічних закупівель Prozoro з’явилась пропозиція від управління, щодо покупки. Освітяни хочуть придбати ноутбуки на суму яка не перевищує 340 тисяч гривень.
Загалом оголошено тендер на закупку 17 ноутбуків, які відповідно вже розподіленні між навчальними установами Черкаського району.
По три ноутбуки отримують школи села Дубіївка та Мошни, два ноутбуки отримає школа села Будище. Інші сім девайсів розподілено відповідно для інших семи шкіл.
№ з/п Назва школ Кількість одиниць Адреса
1. Байбузівська 1 вул. Рябоконя, 88, с. Байбузи, 19617
2. Будищенська 2 вул. 30-річчя Перемоги, 29, с. Будище, 19620
5. Дубіївська 3 вул. Б.Хмельницького, 1, с. Дубіївка, 19631
6. Думанецька 1 вул. Благовісна, 103, с. Думанці, 19645
8. Мошнівська 3 вул. Савченка, 39, с. Мошни, 19615
12. Свидівоцька 1 вул. Партизанська, 20, с. Свидівок, 19622
13. Тубільцівська 1 Вул.. Шевченка, 121, с. Тубільці, 19611
18. Шелепуська 1 вул. Черкаська, 11, с. Шелепухи, 19610
19. Яснозірська 1 вул. Центральна, 69, с. Яснозір’я, 19616
21. Кумейківська 1 вул. Перемоги, 26, с. Кумейки, 19614
23. Софіївська 1 вул.. Матвієвського, 7а, с. Софіївка, 19610
24. Чорнявський 1 вул.. Гагаріна, 32, с. Чорнявка, 19646

Наразі замовник очікує тендерних пропозицій від продавців. Через торги на Prozoro, управління освіти Черкаського району зможе зекономити кошти району, адже виграє той продавець який запропонує найменшу ціну за 17 ноутбуків.

Ми будемо слідкувати за перебігом тендеру та інформуватимемо наших читачів.

Продовжити читання

ТОП

Юрий Анатольевич Бойко: досье, компромат и биография на сайте Знай.юа

Хотите знать о политической обстановке в Украине и мире как можно больше? Заходите в рубрику «досье» сайта Znaj.ua. Она появилась на веб-портале абсолютно не случайно Ведь каждому украинцу должна быть небезразлична дальнейшая судьба своей страны.

Эта рубрика нужна затем, чтобы вы могли прочесть биографии политиков и досье на самых известных и малоизвестных политиков Украины и всего мира. Сегодня вы сможете найти в рубрике сайта более 130 различных биографий.

Но с каждым днём их количество будет расти. Ведь наша цель – познакомить вас поближе с биографиями политиков, чиновников, военных, судей, врачей и других общественных деятелей Украины, одни из которых задействованы в громких скандалах и обвиняются в коррупции. Другие стараются рассматривать глобальные вопросы, чтобы украинцы не превращались в рабов, зависимых от олигархической власти.

Читайте самые актуальные события Украины. Находите правдивую информацию о политиках, подтверждённую фактами и ссылками с указанием источников. Узнавайте: какое образование чиновник получал и какие должности занимал? Представленная на веб-портале биография включает компромат, в которой он попадал, если, конечно, этот факт имел место в его жизни.

На сайте Znaj.ua представлена правдивая и интересная информация о каждом из политиков. Например, вы сможете прочесть досье на участника президентских выборов 2019 года Юрия Анатольевича Бойко. Узнайте, какие афёры он проворачивал в тандеме с миллиардером Дмитрием Васильевичем Фирташем?

Читайте также о том, какие потери понесла Украина в денежном эквиваленте от горе-деятельности Юрия Бойко и Дмитрия Фирташа. Интересно, что против экс-главы «Нефтегаза» намеревались открыть уголовное дело. Правда, дело до этого так и не дошло…

Так что же происходит в действительности у нас в стране? Кто правит Украиной? И как одни народные депутаты присваивают себе миллионы и даже миллиарды бюджетных средств? А другие незаконным путём воруют гектары украинской земли?

Мы расскажем вам всю правду. И представим колоссальные цифры похищенных Юрием Бойко бюджетных средств. Ведь тем временем, пока украинцы платили из своих карманов в «Газ Украины», Юрий Бойко объединился с заместителем директора организации Оксаной Масс с той целью, чтобы создать искусственную газовую потребность в 7 регионах страны.

Следующая операция по отмыванию госсредств горе-политика – так называемые «вышки Бойко». И если ваш политический интерес к персоне Юрия Бойко активизировался, заходите на сайт Znaj.ua. Читайте о том, сколько миллионов гривен и тысяч долларов в закромах украинских чиновников.

Продовжити читання

ТОП