Підписуйтесь до нас!

Новини Чернігова

У Чернігові оприлюднили рейтинг доходів депутатів міської ради

У Чернігові оприлюднили рейтинг доходів депутатів міської ради

Громадські активісти знайшли найбагатших депутатів Чернігівської міської ради, які за 2016 рік лідери серед своїх колег, за отриманим прибутком за декларований рік.

ГР ЧЕСНО оприлюднили ТОП-5 депутатів, в яких найбільший рівень доходу за 2016 рік.

Найуспішніший у 2016 році за оцінкою активістів депутат від провладної партії “Cолідарність”, секретар комісії з питань житлового-комунального господарства – Сергій Воробйов. Депутат за 2016 рік заробив більше чотирьох мільйонів гривень, ці цифри він вказав у своїй електронній декларації.

Депутат пояснив журналістам, що це дохід від діяльності у статусі підприємця. Депутат сказав, що разом із дружиною працює у власному магазині. Саме там, він і заробляє свої доходи.

Другий у рейтингу теж депутат від “Солідарності”Олександр Тарасовець. Він за декларований рік заробив більше півтора мільйони гривень. Весь дохід депутат та його дружина отримали від заняття підприємницькою діяльністю,процентів та дивідендів. У 2014 році депутат декларував дохід близько 740 тисяч гривень. Звідси арифметично випливає те, що депутат за два роки доходи родини депутата збільшились у три рази.

Із журналістами депутат не захотів спілкуватись телефоном.

Слідом у рейтингу депутата із “Солідарності” наздоганяє депутат від партії “Наш край”Ігор Желдак. За 2016 рік від отримав більше півтора мільйони гривень доходу, з яких майже 1,4 мільйони гривень – сума яку депутату повернули. Решта це дохід від підприємницької діяльності, заробітна плата та проценти.

Зазначимо, що будівельна фірма Желдака ТОВ”Фірма “МЖК-сервіс” кілька раз вигравала тендери на ремонт та будівництво у місті Чернігів.

Четвертий у рейтингу депутат від політичної сили “Батьківщина”, завідувач одного із відділень лікарні № 4 у Чернігові – Лариса Кадіна. Депутатка задекларувала дохід родини у майже півтора мільйони гривень. Більшість із цього прибутку, це дохід її чоловіка від заняття підприємницькою діяльністю, а саме – 1,3 мільйони гривень. Заробітна плата депутатки складає близько ста тисяч, а саме – 84 тисячі гривень.

Замикає п’ятірку депутатів “щасливчиків” ще один депутат від партії “Наш край” та нещодавно обраний секретар міської ради Чернігова – Максим Черненок. Дохід його родини складає 5,5 мільйонів гривень, його ж дохід складається із 1.4 мільйона гривень.

У телефонній розмові депутат  не захотів пояснювати чому проміняв успішний бізнес на посаду секретаря. Але сказав, що його запропонували і підтримали колеги депутати.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Чернігова

Пільгами на газ користується велика частина мешканців Чернігівщини

Відомо, що станом на початок травня поточного року приблизно 40 тисяч домогосподарств Чернігівщини вже користуються різноманітними видами пільг. Таким чином, за опалювальний сезон середньомісячна компенсація склала майже 3 мільйони кубічних метрів газу на загальну суму в 23 мільйони гривень.

За статистичними даними, які були надані підприємством «Чернігівгаз Збут», кожне 9 чернігівське домогосподарство користується пільговою компенсацією на оплату спожитого газу. Якщо порівнювати даний показник з минулорічним, то за рік кількість таких домогосподарств збільшилася майже на 1,7 тисяч особових рахунків, що складає майже 30% від загальної кількості.

Станом на початок травня, право на отримання пільги на газ мають майже 92 тисяч мешканців Чернігівської області. Через те, що сучасне законодавство передбачає право вибору між пільгою та субсидією, більша половина громадян вибирають субсидію, аби отримати додаткові кошти на оплату газу.

Також законодавство передбачає те, що деякі пільги можуть поширюватися на всіх членів сім’ї.

Продовжити читання

Новини Чернігова

Фірма, яка контролюється мером Чернігова почала зводити будівлю на місяць раніше, ніж мала б отримати необхідні документи

Нещодавно стало відомо, що підприємство «Шляхо-будівне управління №14» розпочало будівництво багатоквартирного житлового будинку, який знаходиться навпроти будинку, що на вулиці Краснопільського 47 у Чернігові.

Цікаво те, що будівництво було розпочато за місяць до того, як фірма мала отримати дозвіл на проведення будівельних робіт. Дана інформація була оприлюднена на сторінці Фейсбук одного з активістів міста.

На сторінці були опубліковані фотокартки, які свідчили про те, що будівельні роботи вже були розпочаті. Фото були зроблені ще у лютому поточного року. Після цього активіст направив запит до управління Держархбудконтролю, на що отримав відповідь, у якій зазначалося, що фірма вже отримала свій дозвіл на будівництво багатоквартирного житлового будинку.

Цікаво те, що підприємство «Шляхо-будівельне управління №14» підконтрольне міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку. Також, фірма є монополістом на виконання підрядів по асфальтуванню вулиць міста. Так і вийшло, шо фірма, яка підконтрольна мерові, отримала дозвіл на місяць раніше, ніж потрібно.

Продовжити читання

Новини Чернігова

Чернігівська обласна рада планує повторно виділити кошти на ліквідацію вибухів у Ічні

Відомо, що у минулому році Кабінет міністрів виділив приблизно 100 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. Цікаво те, що 90 мільйонів гривень не були освоєні і повернулися назад до державного бюджету.

Через це, депутати Чернігівської обласної ради планують ініціювати повторне виділення грошей з резервного фонду державного бюджету. Дані гроші мають ліквідувати наслідки вибухів, які відбулися в Ічні.

За словами журналістів, облрада вже підготувала відповідний запит, який буде направлений в уряд найближчим часом. Депутати порушили питання, яке стосується виділення грошей з резервного фонду на ліквідацію наслідків вибуху.

Депутати, які були присутні на місці подій після вибухів повідомили, що на виділені гроші було придбано всього декілька житлових будинків для постраждалих. Проте, будинки, які не повністю були знищені, не були відремонтовані або відреставровані. Через це обласна рада вважає, що на ліквідацію наслідків було виділено замало коштів. Тому, уряд має виділити додаткові гроші на ліквідацію наслідків вибуху.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП