Підписуйтесь до нас!

Новини Житомира

Загальний борг жителів Житомирської області перевищив 680 мільйонів

Відомо, що жителі Житомирщини заборгували вже більш ніж 682 мільйони гривень. Так, з початку поточного року загальний обсяг боргу збільшився майже на 20%, що приблизно складає 127 мільйонів гривень. Головною причиною збільшення неплатежів є збільшення кількості осіб, які отримують субсидії. Таким чином саме Житомирщина має найнижчий рівень розрахунків за спожитий газ.

Згідно з отриманою статистикою, кількість осіб, борг яких перевищує 10 тисяч гривень, складає 2,5 тисяч українців. Приблизно у 10 тисячі мешканців борг за газ варіюється у межах від 5 до 10 тисяч гривень. Приблизно 112 тисяч мешканців області мають борги до 5 тисяч гривень.

Головною причиною збільшення кількості боржників – збільшення кількості осіб, які мають субсидії на газ. Відомо, що уряд віднісся жорсткіше до створення умов для отримання субсидій. Так, два роки тому субсидії оформило приблизно 190 тисяч мешканців, а у поточному році – вже 111 тисяч.

Дуже великий обсяг боргів створює загрозу для громадян, яка полягає у стабільності постачання газу для споживачів області.

Продовжити читання
Реклама
загрузка...
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Житомира

Житомирське управління ГУ ДФС витратило 63,5 мільйонів на військовий збір

Відомо, що сплата військово збору – це внесок, який має здійснити кожен громадянин України для того, аби підтримати обороноздатність армії. Згідно з чинним законодавством, ставка військового збору складає 1,5%  від доходів, які підлягають оподаткуванню. Виходить так, що платниками даного збору є фізичні особи, тобто резиденти та нерезиденти, які отримують заробітну плату в Україні. Відповідають за збір військового збору роботодавці, які виплачують заробітну плату своїм підданим.

За перші чотири місяці поточного року платниками Житомирщини було сплачено більш ніж 63 мільйона гривень військового збору. Якщо порівнювати даний показник з минулорічним за аналогічний період часу, то військовий збір збільшився майже на 30%, що приблизно складає 14 мільйонів гривень.

Цікаво те, що сплата відбувається роботодавцями, які надають робітникам офіційну заробітну плату. Військовий збір не сплачують роботодавці, які виплачують підданим неофіційну заробітну плату.

Продовжити читання

Новини Житомира

Житомирський бронетанковий завод купляв російські деталі в оточення Порошенко

Нещодавно стало відомо, що ДП «Житомирський бронетанковий завод» останнім часом через фірми-посередники закуповував комплектуючі частини до броньованих машин.

Цікаво те, що придбані комплектуючі були виготовлені на території Російської Федерації. Зараз дану справу розслідує регіональне управління Служби безпеки України.

За словами слідчих, бронетанковий завод протягом двох останніх років купляв запчастини до БМП-1 та БМП-2 неналежної якості. Завод купляв спеціальні стартери, насоси, регулятори напруги, електродвигуни, тощо. Усі ці деталі виготовляються лише на російських заводах. Цікаво те, що дані деталі були не нові, тобто ними хтось вже користувався. Проте, фірма продавала деталі як нові.

Усі угоди проводилися з компанією «Днбасінвест Груп». Засновником даної компанії є Кочергін Дмитро. Цікаво те, що пан Кочергін деякий час був довіреною особою колишнього президента України Петра Порошенка. Зараз триває слідство, щодо причетності Порошенка до даної діяльності.

Продовжити читання

Новини Житомира

На Житомирщині запустять шість інвестиційних проектів

Протягом поточного року на території Житомирської області планують збудувати та почати експлуатувати шість проектів у сфера сонячної енергетики.

Дана інформація була надана представниками департаменту агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації. Взагалі, в ОДА оголосили усі майбутні проекти.

Першим проектом є зведення сонячної електростанції фірмою «Регіональні енергетичні системи». Важливо зазначити, що інвесторами будуть виступати турецькі фірми. Потужність майбутньої СЕС складатиме 70МВт. Наступним проектом буде будівництво наземної сонячної електростанції, потужність якої становитиме 10 МВт.

В якості третього проекту виступатиме реконструкція молочно-товарної ферми «Єрчики». В межах проекту буде побудовано декілька приміщень на 800 голів. Четвертим проектом є зведення елеватора підприємством «Компанія ЮСС».

Передостаннім етапом буде будівництво ферми по відгодівлі на 500 свиней. НА даний проект витратять 15 мільйонів. Останнім проектом буде зведення цеху з металообробки.

Продовжити читання

ТОП3 тижні тому

Какую машину купить и где покупать новые оригинальние запчасти

ТОП4 місяці тому

Как найти и купить запчасти для посудомойки?

Новини Черкас6 місяців тому

На придбавання пікапу Volkswagen було витрачено 1,3 мільйона

Новини Черкас6 місяців тому

На Черкащині збудують сонячну електростанцію

Новини Києва6 місяців тому

Вартість пішохідного мосту у Києві зросла до 420 мільйонів гривень

Новини Черкас6 місяців тому

Посадовці Кам’янської міської ради підозрюються у розтраті грошей

Новини Дніпра6 місяців тому

Дніпропетровські енергетики планують відключити Павлоградський водоканал за борги

Новини Житомира6 місяців тому

Загальний борг жителів Житомирської області перевищив 680 мільйонів

Новини Дніпра6 місяців тому

Гроші Департаменту 3 роки ділять одні і ті ж підприємці

Новини Дніпра6 місяців тому

На реконструкцію Льодової арени витратять 1,5 мільйона

ТОП