Підписуйтесь до нас!

Новини Києва

Вартість пішохідного мосту у Києві зросла до 420 мільйонів гривень

Нещодавно стало відомо, що кошторисна ціна будівництва пішохідно-велосипедного переходу, який знаходиться між парками «Хрещатий» і «Володимирська гірка», збільшилася до 420 мільйонів гривень. Дана інформація була надана у рамках розпорядження Київської міської державної адміністрації від 16 травня поточного року.

Дана вартість була порахована за період з початку жовтня минулого року і по кінець травня поточного року. Підвищення ціни відбулося через те, що був проведений перерозподіл видатків у межах бюджетних призначень. Дані призначення були передбачені Департаментом будівництва та житлового забезпечення КМДА на поточний рік.

Таким чином знизили фінансування реконструкції одного з Київських зоопарків на 232 мільйони гривень. На ряду з цим були збільшені видатки на проведення будівництва мосту через «Хрещатий» та «Володимирську гірку». Також, збільшена вартість проведення реконструкції будинку міської клінічної лікарні на 100 мільйонів гривень. Завдяки зниженню видатків на одних проектах, були збільшені видатки на інших.

Продовжити читання
Реклама
загрузка...
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Києва

В Києві планують модернізувати єдиний у країні сміттєпереробний завод

Столична влада планує найближчим часом провести модернізацію єдиного діючого в Україні заводу по переробці сміття. Мова йде про завод під назвою «Енергія», який знаходиться у столиці. Так, у рамках модернізації завод буде оснащений спеціальною системою хімічної очистки. Нова система має ефективно зменшити кількість шкідливих викидів. Про це стало відомо з прес-центру Київської міської державної адміністрації.

Відомо, що на даний момент завод «Енергія» – єдиний діючий сміттєпереробний завод у країні. Завод працює 32 роки. Через те, що завод експлуатується досить давно, було прийнято рішення по його негайній модернізації.

Окрім встановлення нових спеціальних систем очистки, модернізація передбачає проведення реконструкції та капітального ремонту самої будівлі. Також, планується реконструювати фільтри, які будуть забезпечувати температурні режими в 1200 градусів. Зараз проект перебуває а стадії підготовки техніко-економічного обґрунтування.

Важливо зазначити, що аби впровадити нову систему очищення, необхідно не менше двох років часу.

Продовжити читання

Новини Києва

На створення третьої черги Мережевої інфраструктури Київської міської ради витратять 120 мільйонів

Відомо, що 2 травня поточного року був проведений відкритий аукціон, метою якого було створення третьої черги Мережевої інфраструктури Київської міської державної адміністрації.

Так, за результатами тендеру була укладена угода між «Київтелесервіс» міської ради Києва та підприємством «ВМ Констракшн Україна» на загальну суму в 120 мільйонів гривень. Дана інформація була оприлюднена на офіційному порталі «Прозорро».

Згідно з умовами договору, у поточному році підрядник має поставити програмний продукт «Білінгова система Смарт Білінг». Також, мають провести Інтернет та ІР-телебачення. Обладнання має бути встановлене у кінцевих точках сервісної мережевої інфраструктури. Замовником були оприлюднені усі типи обладнання, проте ціни на них не були вказані.

Очікувана ціна виявилася на 0,1% вищою, ніж укладена. На торгах були присутні всього дві фірми: фірма-переможець та підприємство «ЕсАй Біс», яке належить Світлані Самогульовій.

Продовжити читання

Новини Києва

На боротьбу з шкідливими звичками виділили 3 мільйони

Нещодавно стало відомо, що 14 березня поточного року був проведений відкритий аукціон, метою якого була реалізація освітньої програми, щодо боротьби зі шкідливими звичками.

Так, за результатами аукціону була укладена угода між управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської районної державної адміністрації та благодійною організацією «Еволюція» на загальну суму в 3 мільйона гривень. Дана інформація була оприлюднена на офіційному порталі «Прозорро».

Згідно з умовами договору, благодійна організація має виконати програму, яка має назву «Профілактика та протидія протиправній поведінці школярів та молоді у Києві». Мова йде про проект, який направлений на боротьбу зі шкідливими звичками. Лідером даного проекту є Микола Чернецький, який займає посаду голови громадської ради Святошинського району.

Найбільша частка грошей буде відведена на реалізацію фільму «Юні святошинці. Життя про яке не знають батьки». Так, на дане кіно виділять 1,4 мільйона гривень. 460 тисяч гривень будуть виділені на друк примірників посібника «Профілактика».

Продовжити читання

ТОП3 тижні тому

Какую машину купить и где покупать новые оригинальние запчасти

ТОП4 місяці тому

Как найти и купить запчасти для посудомойки?

Новини Черкас6 місяців тому

На придбавання пікапу Volkswagen було витрачено 1,3 мільйона

Новини Черкас6 місяців тому

На Черкащині збудують сонячну електростанцію

Новини Києва6 місяців тому

Вартість пішохідного мосту у Києві зросла до 420 мільйонів гривень

Новини Черкас6 місяців тому

Посадовці Кам’янської міської ради підозрюються у розтраті грошей

Новини Дніпра6 місяців тому

Дніпропетровські енергетики планують відключити Павлоградський водоканал за борги

Новини Житомира6 місяців тому

Загальний борг жителів Житомирської області перевищив 680 мільйонів

Новини Дніпра6 місяців тому

Гроші Департаменту 3 роки ділять одні і ті ж підприємці

Новини Дніпра6 місяців тому

На реконструкцію Льодової арени витратять 1,5 мільйона

ТОП