Підписуйтесь до нас!

Новини Полтави

У Полтаві хочуть виділити 1 мільйон гривень громадській організації

У Полтаві хочуть виділити 1 мільйон гривень громадській організації

Влада Полтави оголосила намір надати фінансову підтримку ГО «ВС УАТО, БДММ» на загальну суму 1 мільйон гривень. Власне про такі наміри йдеться в офіційному документі на сайті Полтавської міськради, але зазначимо що це лише проект рішення міськвиконкому.

Фінансова підтримка цієї організації відбудеться в напрямку підтримки ГО ветеранів, інвалідів, чорнобильців, реабілітованих та інших організацій які спеціалізуються на тематиці проблем на Східній Україні, там де проходять військові дії.

В свою чергу Всеукраїнська спілка учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій може використати ці кошти відповідно до спеціальної програми і надати виконкому Полтавської міської ради фінансовой детальний звіт про використання коштів полтавчан.

Засідання міськвиконкому на якому планують розглянути дане питання відбудеться завтра 20 вересня 2017 року.

Організація яка отримає кошти знаходиться у Полтаві, є три її засновника Олександр Кольбер, Дмитро Шевченко та Андрій Барсуков. Керівником організації з 2016 року є Володимир Голованюк. В ГО є підрозділи організації в інших регіонах України.

Зазначимо, що Полтавська міська рада літом вже виділила 3 мільйони гривень допомоги цій самій організації, на забезпечення правопорядку у місті Полтава. Рішення супроводжувалося суперечками між депутатами Полтавської міської ради, але в підсумку кошти цій організації було виділено. Після такого рішення членів цієї ГО почали називати «людьми Мамая», тобто людьми які наближенні до мера Полтави Мамая Олександра.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Полтави

Полтавський районний суд виправдав особу, яка підозрювалася у хабарництві

Нещодавно стало відомо, що Полтавський районний суд виправдав особу, яка підозрювалася у корупції. Мова йде про Наталію Стецюк, яка займає посаду керівниці «Полтавафарм». Про це стало відомо з одного з Полтавських інформаційних ресурсів.

Про факт причетності особи до корупції стало відомо на початку лютого 2016 року. Так, саме 1 лютого представники Управління захисту економіки головного управління національної поліції Полтавщини висловили свою підозру стосовно пані Стецюк.  Вже через півтора місяці прокуратура направила на розгляд до суду дану справу. Проте, вже у червні того ж року розгляд був призупинений.

У вересні того ж року суд відновив розгляд зазначеної справи. Так, згідно з актом, виданим судом, колишня керівниця підприємства ще у 2012 році почала незаконно виписувати собі щомісячні премії. Премії були різного розміру, проте найбільша складала 21 тисячу гривень. Така тенденція продовжувалася декілька років, до 2014 року включно.

Продовжити читання

Новини Полтави

Дохід Полтавського ГЗК збільшився на 10%

Нещодавно стало відомо, що Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат за останній рік збільшив власний дохід на 10%. Зараз дохід комбінату складає 22 мільярди гривень. Дана інформація була надана у рамках щорічного звіту комбінату.

У звіті зазначено, що за минулий рік ПГЗК збільшив власний прибуток майже на 23%, тобто на 5 мільярдів гривень. Така тенденція торкнулася і доподаткового прибутку, який за цей період піднявся на 0,7% і зараз складає 6 мільярдів гривень. Загальний обсяг нерозподіленого прибутку на кінець минулого року становив 6,5 мільярда гривень.

За весь минулий рік компанія отримувала дивіденди, загальна сума яких склала 112 мільйонів гривень. Дивіденди нараховувалися через розподіл грошей фінансово-господарської діяльності фірми «ТІС-Руда».

Основна діяльність фірми- виробництво та експорт залізорудних окатишів дуже високої якості, які використовуються у виробництві високоякісної сталі.

Продовжити читання

Новини Полтави

Центр Полтавської обласної ради витратить 18 мільйонів на постачання обладнання для інклюзивних центрів

Нещодавно стало відомо, що КУ «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавщини планує підписати угоду з підприємством «Енглер».

Договір стосується надання обладнання для інклюзивних центрів Полтавщини. Загальна вартість угоди складатиме майже 18 мільйонів гривень.

У договорі зазначено обладнання для оснащення інклюзивно-ресурсних центрів Полтавщини. До цього обладнання відносять спеціальні комп’ютери, наочно-дидактичні матеріали, системи діагностування та тестування, тощо. Відкритий аукціон був оголошений ще на початку березня, а саме проведення аукціону призначено на 2 травня поточного року.

На торгах були присутні всього дві фірми: фірма-переможець та підприємство харківське «Альтаір і К».

Цікаво те, що вже деякий час місцеві правоохоронці розглядають спільну працю фірми «Енглер» та фірми-замовника. В результаті був оголошений вердикт, за яким одна фірма продавала товарі іншій по завищеній ціні.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП