Підписуйтесь до нас!

Новини Чернігова

Депутати із Чернігова люблять їздити на німецьких автівках

Депутати із Чернігова люблять їздити на німецьких автівках

Активісти проаналізували декларації депутатів міської ради Чернігова, на предмет володіння транспортними засобами. Депутат в якого автопарк складають автобуси. Депутат який має чотирнадцять автомобілів. Про все це читайте далі на сайті Nagolos.info.

Безперечно найбільший автопарк з усього депутатського корпусу міськради Чернігова у  “радикалки” Наталії Осіковської, Вона є власником 14-ти автомобілів. Серед транспортних засобів у її власності три автомобілі “MERCEDES”. Доповнюють автопарк вантажні автівки та причепи.

Друге та третє місце за кількістю транспортних засобів посідають депутати від партії “Наш край”.

У власності членів сім’ї Володимира Коваленка у декларації зазначено тринадцять транспортних засобів. Більшість із них- 10, є автобусами. Ще три легкові автомобілі зазначено у декларації депутата від партії “Наш край”.

Третє місце серед власників автомобілів цієї ради Ігор Желдак. Він володіє володіє п’ятьма транспортними  засобами, два легкові автомобілі Volkswagen Touareg 2013-го та 2014-го року випуску та 3 причепи, в тому числі “причіп пчелопавільон”.

 

Продовжити читання
Реклама
загрузка...
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Чернігова

Пільгами на газ користується велика частина мешканців Чернігівщини

Відомо, що станом на початок травня поточного року приблизно 40 тисяч домогосподарств Чернігівщини вже користуються різноманітними видами пільг. Таким чином, за опалювальний сезон середньомісячна компенсація склала майже 3 мільйони кубічних метрів газу на загальну суму в 23 мільйони гривень.

За статистичними даними, які були надані підприємством «Чернігівгаз Збут», кожне 9 чернігівське домогосподарство користується пільговою компенсацією на оплату спожитого газу. Якщо порівнювати даний показник з минулорічним, то за рік кількість таких домогосподарств збільшилася майже на 1,7 тисяч особових рахунків, що складає майже 30% від загальної кількості.

Станом на початок травня, право на отримання пільги на газ мають майже 92 тисяч мешканців Чернігівської області. Через те, що сучасне законодавство передбачає право вибору між пільгою та субсидією, більша половина громадян вибирають субсидію, аби отримати додаткові кошти на оплату газу.

Також законодавство передбачає те, що деякі пільги можуть поширюватися на всіх членів сім’ї.

Продовжити читання

Новини Чернігова

Фірма, яка контролюється мером Чернігова почала зводити будівлю на місяць раніше, ніж мала б отримати необхідні документи

Нещодавно стало відомо, що підприємство «Шляхо-будівне управління №14» розпочало будівництво багатоквартирного житлового будинку, який знаходиться навпроти будинку, що на вулиці Краснопільського 47 у Чернігові.

Цікаво те, що будівництво було розпочато за місяць до того, як фірма мала отримати дозвіл на проведення будівельних робіт. Дана інформація була оприлюднена на сторінці Фейсбук одного з активістів міста.

На сторінці були опубліковані фотокартки, які свідчили про те, що будівельні роботи вже були розпочаті. Фото були зроблені ще у лютому поточного року. Після цього активіст направив запит до управління Держархбудконтролю, на що отримав відповідь, у якій зазначалося, що фірма вже отримала свій дозвіл на будівництво багатоквартирного житлового будинку.

Цікаво те, що підприємство «Шляхо-будівельне управління №14» підконтрольне міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку. Також, фірма є монополістом на виконання підрядів по асфальтуванню вулиць міста. Так і вийшло, шо фірма, яка підконтрольна мерові, отримала дозвіл на місяць раніше, ніж потрібно.

Продовжити читання

Новини Чернігова

Чернігівська обласна рада планує повторно виділити кошти на ліквідацію вибухів у Ічні

Відомо, що у минулому році Кабінет міністрів виділив приблизно 100 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. Цікаво те, що 90 мільйонів гривень не були освоєні і повернулися назад до державного бюджету.

Через це, депутати Чернігівської обласної ради планують ініціювати повторне виділення грошей з резервного фонду державного бюджету. Дані гроші мають ліквідувати наслідки вибухів, які відбулися в Ічні.

За словами журналістів, облрада вже підготувала відповідний запит, який буде направлений в уряд найближчим часом. Депутати порушили питання, яке стосується виділення грошей з резервного фонду на ліквідацію наслідків вибуху.

Депутати, які були присутні на місці подій після вибухів повідомили, що на виділені гроші було придбано всього декілька житлових будинків для постраждалих. Проте, будинки, які не повністю були знищені, не були відремонтовані або відреставровані. Через це обласна рада вважає, що на ліквідацію наслідків було виділено замало коштів. Тому, уряд має виділити додаткові гроші на ліквідацію наслідків вибуху.

Продовжити читання

ТОП2 місяці тому

Как найти и купить запчасти для посудомойки?

Новини Черкас4 місяці тому

На придбавання пікапу Volkswagen було витрачено 1,3 мільйона

Новини Черкас4 місяці тому

На Черкащині збудують сонячну електростанцію

Новини Києва4 місяці тому

Вартість пішохідного мосту у Києві зросла до 420 мільйонів гривень

Новини Черкас4 місяці тому

Посадовці Кам’янської міської ради підозрюються у розтраті грошей

Новини Дніпра4 місяці тому

Дніпропетровські енергетики планують відключити Павлоградський водоканал за борги

Новини Житомира4 місяці тому

Загальний борг жителів Житомирської області перевищив 680 мільйонів

Новини Дніпра4 місяці тому

Гроші Департаменту 3 роки ділять одні і ті ж підприємці

Новини Дніпра4 місяці тому

На реконструкцію Льодової арени витратять 1,5 мільйона

Новини Вінниці4 місяці тому

На Вінниччині зафіксований новий випадок АЧС

ТОП