Підписуйтесь до нас!

Новини Черкас

774 тисяч гривень на прибирання снігу: В Умані влада вже турбуються про сніг у 2018 році

774 тисячі гривень на прибирання снігу В Умані влада вже турбуються про сніг у 2018 році

Міська рада міста Умань вже оголосили тендер на прибирання снігу у 2018 році. Згідно оголошеного тендеру влада міста планує для “боротьби” із снігом у 2018 витратити 774 тисячі гривень. Про це стало відомо сайту Наголос.

Сьогодні, 5 грудня, був оголошений тендер на послугу із прибирання снігу в Умані.

Згідно процедури даний тендер передбачає декілька етапів:

  1. до 11 грудня 2017 року всі бажаючі виконавці можуть звернутись до замовника за роз’ясненнями щодо умов передбачених у тендерній документації.
  2. до 17 грудня, цього року, потенційні учасники можуть оскаржити умови закупівлі, які запропонувала рада Умані.
  3. до 21 грудня Виконавці мають подати свою пропозицію для участі у тендері.

22 грудня відбудеться аукціон між претендентами на прибирання снігу. За цим процесом можна спостерігати всім бажаючим у форматі онлайн на сайті prozorro.gov.ua .

Зауважимо, що виграє пропозиція виконавця, який надасть найнижчу ціну за послугу прибирання снігу в місті Умань. Претенденти які будуть брати участь у аукціоні, матимуть змогу понижувати ціну від 774 тисяч нижче на 5 419 гривень.

Пропонуємо ознайомитись із переліком робіт, на які міська рада міста Умань хоче витратити 774 тисячі гривень.

Контакти відповідальної особи за проведення тендеру:

Харченко Віталій Петрович, начальник відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради, голова тендерного комітету.Адреса: пл. Соборності, 1, м. Умань, Черкаська область, 20300. Тел./факс: (04744)37002. E-mail: uman.vjkg@gmail.com.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Черкас

На придбавання пікапу Volkswagen було витрачено 1,3 мільйона

Нещодавно стало відомо, що Черкаська дослідна станція біоресурсів Національної академії аграрних наук планує придбати автомобіль Volkswagen Amarok Rancho. Так, нещодавно була оголошена інформація про те, що аукціон запланований на 22 травня, а очікувана вартість автомобіля складатиме 1,34 мільйона гривень. Зараз проходить період тендерних пропозицій, коли підприємства можуть залишити заявку зі своєю пропозицією. По завершенню даного періоду відбудеться сам аукціон.

Згідно з умовами замовника, підрядник має надати товар до кінця 2019 року. Також, у замовника є ряд вимог до самого автомобіля. Комплектація автомобіля має містити шкіряний салон, об’єм двигуна в 1,968 кубічних сантиметрів, 180 кінських сил, наявність різноманітних системі підігріву, клімат-контролю, кондиціювання, тощо. Також, автомобіль повинен мати ряд інших особливостей.

Автомобіль з зазначеною комплектацію в автосалоні коштує 1,14 мільйона гривень. Директором Черкаської дослідної станції біоресурсів числиться Олександр Бойко.

Продовжити читання

Новини Черкас

На Черкащині збудують сонячну електростанцію

Нещодавно стало відомо, що на Черкащині планують збудувати нову сонячну електростанцію. Будівництвом займатиметься компанія «Грінтек СЕС», яка є дочірньою компанією норвезької фірми Scateс Solar. На проведення будівництва європейський банк реконструкції і розвитку виділив майже 20 мільйонів євро. Потужність майбутньої СЕС становитиме 55,4 МВт. Дана інформація була оприлюднена на офіційному порталі ЄБРР.

Проект був розроблений в рамках спеціальної програми банку, яка має назву «Фінансування альтернативної енергетики в Україні». Загалом, на фінансування даного проекту було виділено 250 мільйонів євро.

Взагалі, ЄБРР планує виділити 20 мільйонів на проведення будівництва Чигиринської СЕС. Проте, Голландська фінансова компанія також планує виділити 56 мільйонів євро на реалізацію даного проекту.

Раніше ЄБРР планував виділити ще 7 мільйонів євро на будівництво другої черги Яворівської СЕС, потужність якої склала 36 МВт. Важливо зазначити, що у поточному році банк планує розширити обсяг інвестицій на українські проекти до одного мільярда доларів.

Продовжити читання

Новини Черкас

Посадовці Кам’янської міської ради підозрюються у розтраті грошей

Нещодавно стало відомо, що представники міської ради міста Кам’янки, що на Черкащині, підозрюються у розтраті бюджетних грошей. Даний факт був зафіксований під час реалізації договорів з підприємством «Інтербудтехсервіс» у 2017 році. Підписані договори стосувалися проведення ремонтних доріг на місцевих дорогах. Дана інформація була надана в якості ухвали Придніпровського районного суду Черкас.

Згідно з даними, які були надані поліцією, у 2017 році був проведений відкритий тендер, метою якого було визначення підрядника, який має виконати ремонт чотирьох доріг. Так, за результатами відкритого аукціону була укладена угода між Кам’янською міською радою та підприємством «Інтербудтехсервіс» на загальну суму в 4 мільйони гривень. У 2018 році були підписані нові дві угоди, вартість кожної складає 200 тисяч гривень.

Загальна сума ймовірних збитків слідчими не була зазначена.

Відомо, що фірма була заснована у 2003 році. Засновниками підприємства числяться шість осіб. Цікаво те, що один з засновників у 2012 році став мером місця і на наступних виборах зберіг отриману посаду.

Продовжити читання

ТОП