Підписуйтесь до нас!

ТОП

Запрацював сайт НАГОЛОС: старт інформаційного та незалежного проекту

В Україні починає роботу новий інформаційний портал Наголос.інфо. Це сайт оперативних новин, які відбуваються у містах в центральній частині України. Журналісти порталу постійно будуть слідкувати за місцевими політиками та чиновниками, про те як вони використовують кошти платників податків.
В час реформування країни, дуже багато політиків місцевого рівня популістично говорять про зміни. Ми знайдемо популістів, і зробимо на них Наголос!. Для того щоб наші читачі- українці, розуміли хто насправді бреше, а хто криється за брехунами.
Сайт Наголос це своєрідна платформа, яка інформувати місцеву громаду про місцеві новини. Акцент робимо на боротьби проти корупція та зловживання чиновниками та місцевими депутатами.
В час коли багато новин всеукраїнського масштабу, ми часто відволікається від місцевих проблем. Як відомо у кожної проблеми, в тому числі місцевої – є прізвище, ім’я та по батькові. Наша команда готова шукати ці прізвища, але з підтримкою наших читачів.
Ми хочемо працювати командою, якій довіряють люди.
Особливістю порталу на nagolos.info, те що кожен читач може нам надіслати свою новину написавши її в адмінці сайту. Наші редактори переглянути Ваш матеріал і опублікують його з вашим авторством.
Ми розпочинаємо інформувати про головне, готові чути пропозиції щодо розвитку нашого порталу, партнерство з іншими ЗМІ та організаціями, задля головного – подолання корупції та притягнення до відповідальності тих хто грабує наші місцеві бюджети.

З повагою та впевненістю у майбутнє України без корупції, команда сайту Наголос.

 

Продовжити читання
Реклама
загрузка...
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Черкас

17 ноутбуків за 340 тисяч: На Черкащині школи отримують комп’ютерну техніку

Ноутбуки для потреб загальноосвітніх закладів Черкаського району хоче придбати відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації. На сайті публічних закупівель Prozoro з’явилась пропозиція від управління, щодо покупки. Освітяни хочуть придбати ноутбуки на суму яка не перевищує 340 тисяч гривень.
Загалом оголошено тендер на закупку 17 ноутбуків, які відповідно вже розподіленні між навчальними установами Черкаського району.
По три ноутбуки отримують школи села Дубіївка та Мошни, два ноутбуки отримає школа села Будище. Інші сім девайсів розподілено відповідно для інших семи шкіл.
№ з/п Назва школ Кількість одиниць Адреса
1. Байбузівська 1 вул. Рябоконя, 88, с. Байбузи, 19617
2. Будищенська 2 вул. 30-річчя Перемоги, 29, с. Будище, 19620
5. Дубіївська 3 вул. Б.Хмельницького, 1, с. Дубіївка, 19631
6. Думанецька 1 вул. Благовісна, 103, с. Думанці, 19645
8. Мошнівська 3 вул. Савченка, 39, с. Мошни, 19615
12. Свидівоцька 1 вул. Партизанська, 20, с. Свидівок, 19622
13. Тубільцівська 1 Вул.. Шевченка, 121, с. Тубільці, 19611
18. Шелепуська 1 вул. Черкаська, 11, с. Шелепухи, 19610
19. Яснозірська 1 вул. Центральна, 69, с. Яснозір’я, 19616
21. Кумейківська 1 вул. Перемоги, 26, с. Кумейки, 19614
23. Софіївська 1 вул.. Матвієвського, 7а, с. Софіївка, 19610
24. Чорнявський 1 вул.. Гагаріна, 32, с. Чорнявка, 19646

Наразі замовник очікує тендерних пропозицій від продавців. Через торги на Prozoro, управління освіти Черкаського району зможе зекономити кошти району, адже виграє той продавець який запропонує найменшу ціну за 17 ноутбуків.

Ми будемо слідкувати за перебігом тендеру та інформуватимемо наших читачів.

Продовжити читання

ТОП

Юрий Анатольевич Бойко: досье, компромат и биография на сайте Знай.юа

Хотите знать о политической обстановке в Украине и мире как можно больше? Заходите в рубрику «досье» сайта Znaj.ua. Она появилась на веб-портале абсолютно не случайно Ведь каждому украинцу должна быть небезразлична дальнейшая судьба своей страны.

Эта рубрика нужна затем, чтобы вы могли прочесть биографии политиков и досье на самых известных и малоизвестных политиков Украины и всего мира. Сегодня вы сможете найти в рубрике сайта более 130 различных биографий.

Но с каждым днём их количество будет расти. Ведь наша цель – познакомить вас поближе с биографиями политиков, чиновников, военных, судей, врачей и других общественных деятелей Украины, одни из которых задействованы в громких скандалах и обвиняются в коррупции. Другие стараются рассматривать глобальные вопросы, чтобы украинцы не превращались в рабов, зависимых от олигархической власти.

Читайте самые актуальные события Украины. Находите правдивую информацию о политиках, подтверждённую фактами и ссылками с указанием источников. Узнавайте: какое образование чиновник получал и какие должности занимал? Представленная на веб-портале биография включает компромат, в которой он попадал, если, конечно, этот факт имел место в его жизни.

На сайте Znaj.ua представлена правдивая и интересная информация о каждом из политиков. Например, вы сможете прочесть досье на участника президентских выборов 2019 года Юрия Анатольевича Бойко. Узнайте, какие афёры он проворачивал в тандеме с миллиардером Дмитрием Васильевичем Фирташем?

Читайте также о том, какие потери понесла Украина в денежном эквиваленте от горе-деятельности Юрия Бойко и Дмитрия Фирташа. Интересно, что против экс-главы «Нефтегаза» намеревались открыть уголовное дело. Правда, дело до этого так и не дошло…

Так что же происходит в действительности у нас в стране? Кто правит Украиной? И как одни народные депутаты присваивают себе миллионы и даже миллиарды бюджетных средств? А другие незаконным путём воруют гектары украинской земли?

Мы расскажем вам всю правду. И представим колоссальные цифры похищенных Юрием Бойко бюджетных средств. Ведь тем временем, пока украинцы платили из своих карманов в «Газ Украины», Юрий Бойко объединился с заместителем директора организации Оксаной Масс с той целью, чтобы создать искусственную газовую потребность в 7 регионах страны.

Следующая операция по отмыванию госсредств горе-политика – так называемые «вышки Бойко». И если ваш политический интерес к персоне Юрия Бойко активизировался, заходите на сайт Znaj.ua. Читайте о том, сколько миллионов гривен и тысяч долларов в закромах украинских чиновников.

Продовжити читання

ТОП

Рівненські фермери зможуть отримати приблизно по 40 тисяч гривень

Нещодавно стало відомо, що рівненські фермери зможуть отримати 40 тисяч гривень на розвиток свого агробізнесу. Це стосується лише фермер віком до 35 років. Зазначається, що дані виплати мають заохотити невеликі господарства розвивати власний бізнес.

Взагалі, один молодий фермер отримає 12 тисяч гривень, проте, максимальний обсяг виплат на одне господарство складає 40 тисяч гривень. Виходить, що фермерське господарство, власник якого ще не досяг 35 років, одразу ж отримує субсидію на один гектар. Цікаво те, що виплата надається одразу і у повному обсязі.

Обласна рада досить відповідально відноситься до питання розвитку малих господарств. У рамках цього в області запущена ще одна програма, мета якої також розвиток невеликих господарств. За умовами даної програми, одне домогосподарство може отримати максимум 60 тисяч фінансової допомоги на розвиток агробізнесу.

Виплати можуть отримати лише нові домогосподарства. Обсяг виплат складає 3 тисячі гривень на один гектар, проте максимальний обсяг виплати складає 60 тисяч гривень.

Продовжити читання

Новини Черкас1 місяць тому

На придбавання пікапу Volkswagen було витрачено 1,3 мільйона

Новини Черкас1 місяць тому

На Черкащині збудують сонячну електростанцію

Новини Києва1 місяць тому

Вартість пішохідного мосту у Києві зросла до 420 мільйонів гривень

Новини Черкас1 місяць тому

Посадовці Кам’янської міської ради підозрюються у розтраті грошей

Новини Дніпра1 місяць тому

Дніпропетровські енергетики планують відключити Павлоградський водоканал за борги

Новини Житомира1 місяць тому

Загальний борг жителів Житомирської області перевищив 680 мільйонів

Новини Дніпра1 місяць тому

Гроші Департаменту 3 роки ділять одні і ті ж підприємці

Новини Дніпра1 місяць тому

На реконструкцію Льодової арени витратять 1,5 мільйона

Новини Вінниці1 місяць тому

На Вінниччині зафіксований новий випадок АЧС

Новини Полтави1 місяць тому

Полтавський районний суд виправдав особу, яка підозрювалася у хабарництві

ТОП