Підписуйтесь до нас!

Новини Сум

В Сумах знайшли депутатів безхатчинків

В Сумській міській раді активісти виявили 7 депутатів, які не мають житла. Ці обранці витрачали кошти на передвиборчу агітацію, обіцяли виборцям реалізовувати свої програми але самі не мають де жити.

За дослідженням ГР ЧЕСНО без власного житла найбільше членів ВО “Батьківщина” – 4, у два рази менше членів ВО “Свобода” та один депутат від провладної партії ‘Солідарність’.

Серед “Безхатченків” найбагатший депутат за минулорічними доходами, депутат мільйонер з фракції “Батьківщина” – Калініченко Вячеслав. Попри накопичений грошовий капітал депутат має лише одну земельну дільнку – 775 метри квадратних.

Зять екс-прокурора міста Сум Бурбика Віталій, також немає із дружиною житла. Депутат із дружиною та дочкою не мають ніякого житла. У коментарях депутат журналістам сказав, що він живе у приймах.

У переліку депутатів, які не мають житла потрапили ще два члени фракції “Батьківщина” Скоробагатський Євген та Фірсова Ольга. Перший це директор комунального підприємства, а його колега держслужбовець. Попри брак житла, наприклад  Скоробагатський  має земельні ділянки та не житлові приміщення.

Фірсова Ольга журналістам сказала, що її чоловік відмовився надавати інформацію в її декларацію. Відповідно до законодавства, такі декларації НАЗК має перевіряти на достовірність внесених даних.

Депутат Скоробагатський проживає у тещі, і пообіцяв в майбутньому декларувати це.

Подружжя депутатів від ВО “Свобода” Левченко Юлія та Амосов Дмитро також не задекларували житлової площі. Журналістам депутатка сказала, що приписана у батька але не проживає там.

Ще один депутат без житлової площі в Сумській міській раді від фракції “Солідарність” – Мельник Віталій. У депутата є задекларований автомобіль. Більше майна у декларації депутат не вказав.

Нагадаємо, що всі особи які мають подати декларації мають декларувати все майно яким користуються, навіть якщо юридично це майно належить родичам чи іншим третім особам. Відповідно до законодавства, не вказане майно у е-декларації тягне за собою відповідальність, як адміністративну так і кримінальну.

Автор: Віталій Примак

 

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Сум

Сумщина вже почала засіювати зернові

Відомо, що вже деякий період на Сумській області продовжується процес засівання зернових та зернобобових культур. Так, станом на початок травня поточного року в області було посіяно зернових культур на 60 тисяч гектарів.

Також, була засіяна кукурудза на зерно площею 221 тисячу гектарів. Дана інформація була оприлюднена на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

За даними, які були надані обласним Департаментом агропромислового розвитку області, на Сумщині вже засіяно 60 тисяч гектарів зернових та зернобобових культур на 220 тисяч гектар кукурудзи на зерно. Таким чином, область виконала план майже на 60%.

Паралельно в області сіють технічні культури. Так, вже посіяно 180 тисяч гектарів соняшнику та 31 тисяча гектарів сої. Так, соняшника засіяно на 84% від плану, а сої всього на 23%.

Посприяли цьому і дощі. Так, з 7 травня поточного року загальна сума опадів склала приблизно від 7 до 44% від норми на один місяць. Дощі «змочили» ґрунт, проте дещо зупинили проведення посівних робіт.

Продовжити читання

Новини Сум

На Сумщині почали будувати першу сонячну електростанцію

На Сумщині вже розпочали будівництво першої сонячної електростанції, потужність якої складатиме 5,7 МВт. Будівництво розпочали на території Тростянецької об’єднаної територіальної громади.

Інвестором даного проекту стала Ліхтенштейнська фірма ESE Investment AG. Дана інформація була надана прес-центром Сумської обласної державної адміністрації.

Загальна площа електростанції складатиме 9 гектарів. Важливо зазначити, що дана станція по сонячному потенціалу буде перевищувати Німеччину. Саме через це даний проект і отримав інвестування від інвестиційного фонду.

На ряду з цим, на Житомирщині розпочнуть будівництво 7 сонячних електростанцій.

Представники ОДА розповіли, що в них вже розроблені і нові проекти, які стосуються будівництва додаткових сонячних електростанцій на території області. Будівництво великої кількості сонячних електростанцій піднімає рівень розвитку «зеленої» енергетики в країні.

Продовжити читання

Новини Сум

“Сумихімпром” замовив газу га 96 мільйонів гривень

31 жовтня поточного року був укладений договір між підприємством “Сумихімпром” та фірмою “Статус-Трейд” на суму, яка складає 95 мільйонів гривень. Причиною укладання договору стала необхідність постачання природного газу. Дана інформація була представлена на офіційному сайті “Prozorro”.

У договорі зазначено, що фірма-підрядник має надати замовнику 7,6 мільйона кубометрів газу. Вартість однієї тисячі кубічних метрів газу складає 12,6 тисяч гривень. Повний обсяг газу має бути представлений вже до листопада поточного року.

Даний договір між фірмами був підписаний без проведення відкритого аукціону. На сайті електронних закупівель був опублікований тільки звіт про укладення договору між підприємствами.

Відомо, що за останні 3 роки завод підписав безліч угод, загальна вартість яких склала понад 2 мільярди гривень. Усі ці угоди були укладені без використання системи “Прозорро”. Це обумовлене тим, що вартість таких угод перевищувала максимальну допустиму, яку передбачає закон “Про публічні закупівлі”.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП