Підписуйтесь до нас!

Новини Полтави

Полтавський районний суд виправдав особу, яка підозрювалася у хабарництві

Нещодавно стало відомо, що Полтавський районний суд виправдав особу, яка підозрювалася у корупції. Мова йде про Наталію Стецюк, яка займає посаду керівниці «Полтавафарм». Про це стало відомо з одного з Полтавських інформаційних ресурсів.

Про факт причетності особи до корупції стало відомо на початку лютого 2016 року. Так, саме 1 лютого представники Управління захисту економіки головного управління національної поліції Полтавщини висловили свою підозру стосовно пані Стецюк.  Вже через півтора місяці прокуратура направила на розгляд до суду дану справу. Проте, вже у червні того ж року розгляд був призупинений.

У вересні того ж року суд відновив розгляд зазначеної справи. Так, згідно з актом, виданим судом, колишня керівниця підприємства ще у 2012 році почала незаконно виписувати собі щомісячні премії. Премії були різного розміру, проте найбільша складала 21 тисячу гривень. Така тенденція продовжувалася декілька років, до 2014 року включно.

Продовжити читання
Реклама
загрузка...
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Полтави

Дохід Полтавського ГЗК збільшився на 10%

Нещодавно стало відомо, що Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат за останній рік збільшив власний дохід на 10%. Зараз дохід комбінату складає 22 мільярди гривень. Дана інформація була надана у рамках щорічного звіту комбінату.

У звіті зазначено, що за минулий рік ПГЗК збільшив власний прибуток майже на 23%, тобто на 5 мільярдів гривень. Така тенденція торкнулася і доподаткового прибутку, який за цей період піднявся на 0,7% і зараз складає 6 мільярдів гривень. Загальний обсяг нерозподіленого прибутку на кінець минулого року становив 6,5 мільярда гривень.

За весь минулий рік компанія отримувала дивіденди, загальна сума яких склала 112 мільйонів гривень. Дивіденди нараховувалися через розподіл грошей фінансово-господарської діяльності фірми «ТІС-Руда».

Основна діяльність фірми- виробництво та експорт залізорудних окатишів дуже високої якості, які використовуються у виробництві високоякісної сталі.

Продовжити читання

Новини Полтави

Центр Полтавської обласної ради витратить 18 мільйонів на постачання обладнання для інклюзивних центрів

Нещодавно стало відомо, що КУ «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавщини планує підписати угоду з підприємством «Енглер».

Договір стосується надання обладнання для інклюзивних центрів Полтавщини. Загальна вартість угоди складатиме майже 18 мільйонів гривень.

У договорі зазначено обладнання для оснащення інклюзивно-ресурсних центрів Полтавщини. До цього обладнання відносять спеціальні комп’ютери, наочно-дидактичні матеріали, системи діагностування та тестування, тощо. Відкритий аукціон був оголошений ще на початку березня, а саме проведення аукціону призначено на 2 травня поточного року.

На торгах були присутні всього дві фірми: фірма-переможець та підприємство харківське «Альтаір і К».

Цікаво те, що вже деякий час місцеві правоохоронці розглядають спільну працю фірми «Енглер» та фірми-замовника. В результаті був оголошений вердикт, за яким одна фірма продавала товарі іншій по завищеній ціні.

Продовжити читання

Новини Полтави

Полтавські аудитори за 4 місяці відшкодували втрат на 5,3 мільйона

Нещодавно стало відомо, що представники Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби Полтавщини за перші чотири місяці поточного року відшкодували втрати фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму, яка склала 5,3 мільйона гривень.

За даний період керівники місцевих органів влади, фірм, установ та підприємств прийняли 36 рішень та виконали 63 пропозиції, які і призвели до відшкодування втрат на таку велику суму. Матеріали шести заходів були передані до правоохоронних органів. Це привело до того, що було складено 4 справи та проведені досудові розслідування по даним справам.

У ході проведення заходів, були визначені фірми, які мають досить важливі бюджетні правопорушення. До таких фірм та установ були застосовані відповідні санкції. За чотири місяці поточного року таких випадків сталося сім. До таких фірм були застосовані наступні санкції: призупинення бюджетних асигнувань, надсилання попереджень, зменшення бюджетних призначень тощо.

21 особа була притягнута до адміністративної відповідальності.

Продовжити читання

ТОП2 місяці тому

Как найти и купить запчасти для посудомойки?

Новини Черкас4 місяці тому

На придбавання пікапу Volkswagen було витрачено 1,3 мільйона

Новини Черкас4 місяці тому

На Черкащині збудують сонячну електростанцію

Новини Києва4 місяці тому

Вартість пішохідного мосту у Києві зросла до 420 мільйонів гривень

Новини Черкас4 місяці тому

Посадовці Кам’янської міської ради підозрюються у розтраті грошей

Новини Дніпра4 місяці тому

Дніпропетровські енергетики планують відключити Павлоградський водоканал за борги

Новини Житомира4 місяці тому

Загальний борг жителів Житомирської області перевищив 680 мільйонів

Новини Дніпра4 місяці тому

Гроші Департаменту 3 роки ділять одні і ті ж підприємці

Новини Дніпра4 місяці тому

На реконструкцію Льодової арени витратять 1,5 мільйона

Новини Вінниці4 місяці тому

На Вінниччині зафіксований новий випадок АЧС

ТОП