Підписуйтесь до нас!

Новини Житомира

Дружина мера Житомира є кінцевим бенефіціарним власником у 4 ТОВ: декларація Сухомлина

Журналіст сайту Наголос проаналізував щорічну декларацію Сухомлина Сергія Івановича – мера Житомира. Отже, що має у власності посадовець і його сім’я?

Відповідно до задекларованих статків мер Житомира є значним землевласником, адже у власності сім’ї перебувають шість земельних ділянок площею 1200 квадратних метрів кожна. Однак половина цих земельних угідь була задекларована на дружину пана Сухомлина, Світлану Вікторівну, а інші три належать Сергію. Ціну цих земельних статків урядовець вирішив не розголошувати. Також власністю міського можновладця є квартира площею майже 140 метрів квадратних та задекларованою ціною 62 тисячі 306 гривень. Уся зареєстрована нерухомість знаходиться в межах Житомирської області.

Разом зі своєю дружиною пан Сергій є власником двох іномарок: автомобіль BMW X3 2007 року випуску, вартість якого, згідно з декларацією становить 560 тисяч гривень та автомобіль Audi A8 2013 року випуску та вартістю 780 тисяч гривень.

У 2005 році голова Житомира придбав більше двох мільйонів акцій ЗАТ фірма “Альфа”, номінальною вартістю 0.05 грн.

Корпоративними правами володіє лише дружина пана Сухомлина – Світлана. У її власності 40% ТОВ “Візаж”, вартість якого у грошовому виражені складає 2 мільйони 200 тисяч гривень, 50% ТОВ “МАГЕН-УКРАЇНА”, вартість даного ТОВ у грошовому виражені рівна 11 мільйонам гривень, по 60% ТОВ “КОН БРІО” і ТОВ “Каденція” – вартістю в грошовому виражені яких становить 5 мільйонів 280 тисяч гривень і 900 тисяч гривень відповідно. У всіх ТОВ Світлана Сухомлин являється кінцевим бенефіціарним власником.

За минулий рік заробітна плата голови Житомира склала всього 97 тисяч 445 гривень, а його дружини – 95 тисяч 552 гривні. Дохід пані Світлани за підприємницьку діяльність становив аж 738 тисяч 111 гривень, а роботу за сумісництвом оцінили у 79 тисяч 703 гривні. Побічні доходи родина Сухомлин отримала від відчуження рухомого майна – 1 мільйон 560 гривень та дивіденди – 120 тисяч гривень. Дохід від відчуження акцій становив 2 тисячі 950 гривень.

Вагомі статки у міського голови зберігаються і на банківських рахунках, а саме 160 тисяч гривень. Готівкою можновладцем було задекларовано 91 тисячу американських доларів, 9 тисяч євро та 180 тисяч гривень.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Житомира

Загальний борг жителів Житомирської області перевищив 680 мільйонів

Відомо, що жителі Житомирщини заборгували вже більш ніж 682 мільйони гривень. Так, з початку поточного року загальний обсяг боргу збільшився майже на 20%, що приблизно складає 127 мільйонів гривень. Головною причиною збільшення неплатежів є збільшення кількості осіб, які отримують субсидії. Таким чином саме Житомирщина має найнижчий рівень розрахунків за спожитий газ.

Згідно з отриманою статистикою, кількість осіб, борг яких перевищує 10 тисяч гривень, складає 2,5 тисяч українців. Приблизно у 10 тисячі мешканців борг за газ варіюється у межах від 5 до 10 тисяч гривень. Приблизно 112 тисяч мешканців області мають борги до 5 тисяч гривень.

Головною причиною збільшення кількості боржників – збільшення кількості осіб, які мають субсидії на газ. Відомо, що уряд віднісся жорсткіше до створення умов для отримання субсидій. Так, два роки тому субсидії оформило приблизно 190 тисяч мешканців, а у поточному році – вже 111 тисяч.

Дуже великий обсяг боргів створює загрозу для громадян, яка полягає у стабільності постачання газу для споживачів області.

Продовжити читання

Новини Житомира

Житомирське управління ГУ ДФС витратило 63,5 мільйонів на військовий збір

Відомо, що сплата військово збору – це внесок, який має здійснити кожен громадянин України для того, аби підтримати обороноздатність армії. Згідно з чинним законодавством, ставка військового збору складає 1,5%  від доходів, які підлягають оподаткуванню. Виходить так, що платниками даного збору є фізичні особи, тобто резиденти та нерезиденти, які отримують заробітну плату в Україні. Відповідають за збір військового збору роботодавці, які виплачують заробітну плату своїм підданим.

За перші чотири місяці поточного року платниками Житомирщини було сплачено більш ніж 63 мільйона гривень військового збору. Якщо порівнювати даний показник з минулорічним за аналогічний період часу, то військовий збір збільшився майже на 30%, що приблизно складає 14 мільйонів гривень.

Цікаво те, що сплата відбувається роботодавцями, які надають робітникам офіційну заробітну плату. Військовий збір не сплачують роботодавці, які виплачують підданим неофіційну заробітну плату.

Продовжити читання

Новини Житомира

Житомирський бронетанковий завод купляв російські деталі в оточення Порошенко

Нещодавно стало відомо, що ДП «Житомирський бронетанковий завод» останнім часом через фірми-посередники закуповував комплектуючі частини до броньованих машин.

Цікаво те, що придбані комплектуючі були виготовлені на території Російської Федерації. Зараз дану справу розслідує регіональне управління Служби безпеки України.

За словами слідчих, бронетанковий завод протягом двох останніх років купляв запчастини до БМП-1 та БМП-2 неналежної якості. Завод купляв спеціальні стартери, насоси, регулятори напруги, електродвигуни, тощо. Усі ці деталі виготовляються лише на російських заводах. Цікаво те, що дані деталі були не нові, тобто ними хтось вже користувався. Проте, фірма продавала деталі як нові.

Усі угоди проводилися з компанією «Днбасінвест Груп». Засновником даної компанії є Кочергін Дмитро. Цікаво те, що пан Кочергін деякий час був довіреною особою колишнього президента України Петра Порошенка. Зараз триває слідство, щодо причетності Порошенка до даної діяльності.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП