Підписуйтесь до нас!

Новини Києва

Кличко на посаді мера заробляв 15 тисяч гривень в місяць

Дружина мера Києва не має доходів і збережень у банках, а Віталій Кличко позичає мільйони третім особам. Що вказав у декларації політик, читайте дальше.

Віталій вказав 4 членів сім’ї, серед яких дружина – Єгорова Наталія Валеріївна, дочка – Кличко Єлизавета-Вікторія Віталіївна, і 2 сини з подвійними іменами – Єгор-Даніель і Максим-Олександр Віталійовичі.

У власності депутата з об’єктів нерухомості є лише квартира площею 251,8 кв. м. Придбав Київський мер її в 2005 році за 35 тисяч гривень. Дружина володіє житловим будинком на 785, 5 квадратних мерів, вартість якого становила 5 років тому 3  мільйони 620 тисяч гривень і земельною ділянкою на 2 тисячі 500 квадратних метрів, яку придбала тоді ж, коли і будинок. Всі об’єкти нерухомості сім’ї знаходяться в Київській області.

З цінного рухомого майна, Віталій Володимирович має антикварний виріб марки Jacques Murray & Co, вартість якого вирішив не розголошувати і рояль Yamaha DC1A вартістю 960 тисяч гривень. Також у власності Київського мера є 7 механічних годинників, з яких 3 від виробника Frank Muller, по 2 від виробників IWC і Mont Blanc. Дружина Кличка володіє 3 дороговартісними годинниками (виробники: Hublot, Van Cleef & Arpels і Bvlgari) і 4 ювелірними виробами (виробники: Piaget, Tiffany, Bvlgari, Van Cleef & Arpels).

Автомобілі у сім’ї є лише у Наталії – Toyota Sequoia 2014 року випуску, який було придбано за 1 мільйон 330 тисяч 697 гривень і Land Rover Discovery 3.0 2013 року випуску вартістю 640 тисяч грн. У власності Кличка є мопед за 600 тисяч гривень від Fine Custom, причіп-платформа за 192 тисячі гривень від Ironhorse і 9 велосипедів, 2 з яких (виробник: Scott) придбав 2016 року по 135 тисяч гривень кожен.

Віталій Кличко є членом 2 благодійних фондів, які йому і належать – “Благодійний фонд “Майбутній Київ” і “Благодійний фонд “Фонд Кличко” і також входить до громадської організації “Національний олімпійський комітет України”. У всіх організаціях декларант входить до керівних органів.

Віталій спільно з Володимиром володіють торговою маркою “КличкО“, яка зареєстрована 3 мовами: українською, німецькою і англійською. У власності кожного знаходиться 50%.

Протягом 2017 року мер заробив 5 мільйонів 140 тисяч 932 гривні. Найбільшу частину доходу приніс продаж роялті – 4 мільйони 942 тисячі 422 гривні. Серед інших доходів є заробітна плата в розмірі 186 тисяч 668 гривень, що становить 15 тисяч 555 гривень 67 копійок на місяць, проценти – 212 гривень і подарунок у негрошовій формі – 11 тисяч 630 гривень. Які доходи були у дружини, декларант не вказав.

Відомо, що Віталій позичив гроші третім особам в міжнародній валюті – 8 мільйонів 398 тисяч 700 євро і 697 тисяч 680 доларів. На рахунках Укрсиббанку “лежать” 1 тисяча 14 євро, 6 тисяч 17 гривень, 1 тисяча 265 доларів, а “Банку кредит Дніпро ” він довірив на збереження 24 долари і 124 тисячі 431 гривню. Що зберігає на банківських рахунках Наталія Валеріївна, і чи взагалі зберігає, залишається невідомо. Окрім банківських збережень, мер має готівкові накопичення в розмірі 18 тисяч 100 доларів і 29 тисяч 500 євро.

Кличко з дружиною мають зобов’язання за договорами страхування перед іноземними юридичними особами. Сума зобов’язання Віталія становить 244 тисячі 971 гривень,  а Наталії – 299 тисяч 119 гривень.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Києва

Вартість пішохідного мосту у Києві зросла до 420 мільйонів гривень

Нещодавно стало відомо, що кошторисна ціна будівництва пішохідно-велосипедного переходу, який знаходиться між парками «Хрещатий» і «Володимирська гірка», збільшилася до 420 мільйонів гривень. Дана інформація була надана у рамках розпорядження Київської міської державної адміністрації від 16 травня поточного року.

Дана вартість була порахована за період з початку жовтня минулого року і по кінець травня поточного року. Підвищення ціни відбулося через те, що був проведений перерозподіл видатків у межах бюджетних призначень. Дані призначення були передбачені Департаментом будівництва та житлового забезпечення КМДА на поточний рік.

Таким чином знизили фінансування реконструкції одного з Київських зоопарків на 232 мільйони гривень. На ряду з цим були збільшені видатки на проведення будівництва мосту через «Хрещатий» та «Володимирську гірку». Також, збільшена вартість проведення реконструкції будинку міської клінічної лікарні на 100 мільйонів гривень. Завдяки зниженню видатків на одних проектах, були збільшені видатки на інших.

Продовжити читання

Новини Києва

В Києві планують модернізувати єдиний у країні сміттєпереробний завод

Столична влада планує найближчим часом провести модернізацію єдиного діючого в Україні заводу по переробці сміття. Мова йде про завод під назвою «Енергія», який знаходиться у столиці. Так, у рамках модернізації завод буде оснащений спеціальною системою хімічної очистки. Нова система має ефективно зменшити кількість шкідливих викидів. Про це стало відомо з прес-центру Київської міської державної адміністрації.

Відомо, що на даний момент завод «Енергія» – єдиний діючий сміттєпереробний завод у країні. Завод працює 32 роки. Через те, що завод експлуатується досить давно, було прийнято рішення по його негайній модернізації.

Окрім встановлення нових спеціальних систем очистки, модернізація передбачає проведення реконструкції та капітального ремонту самої будівлі. Також, планується реконструювати фільтри, які будуть забезпечувати температурні режими в 1200 градусів. Зараз проект перебуває а стадії підготовки техніко-економічного обґрунтування.

Важливо зазначити, що аби впровадити нову систему очищення, необхідно не менше двох років часу.

Продовжити читання

Новини Києва

На створення третьої черги Мережевої інфраструктури Київської міської ради витратять 120 мільйонів

Відомо, що 2 травня поточного року був проведений відкритий аукціон, метою якого було створення третьої черги Мережевої інфраструктури Київської міської державної адміністрації.

Так, за результатами тендеру була укладена угода між «Київтелесервіс» міської ради Києва та підприємством «ВМ Констракшн Україна» на загальну суму в 120 мільйонів гривень. Дана інформація була оприлюднена на офіційному порталі «Прозорро».

Згідно з умовами договору, у поточному році підрядник має поставити програмний продукт «Білінгова система Смарт Білінг». Також, мають провести Інтернет та ІР-телебачення. Обладнання має бути встановлене у кінцевих точках сервісної мережевої інфраструктури. Замовником були оприлюднені усі типи обладнання, проте ціни на них не були вказані.

Очікувана ціна виявилася на 0,1% вищою, ніж укладена. На торгах були присутні всього дві фірми: фірма-переможець та підприємство «ЕсАй Біс», яке належить Світлані Самогульовій.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП