Підписуйтесь до нас!

Новини Києва

Декілька мільйонів за розширення спортивного комплексу були витрачені на премії

Частина грошей, яка була отримана державними підприємствами за розширення спортивного комплексу, була розтрачена на премії та фіктивні ремонтні аукціони.

У період з кінця 2016 року і на початок 2017 року державні підприємства під назвою «ЛІАЦ» і «Діброва» продали власну нерухомість, яка знаходилася в Києві на Рибальському півострові. Цікаво те, що дана нерухомість була росташована поруч з спортклубом під назвою «5 елемент». Спортклуб належить Президентові України. 2 роки тому власником спортклубу було прийнято рішення, щодо розширення території клубу.

Купило спортзал підприємство під назвою «Інбук». Відомо, що дане підприємство було пов’язано безпосередньо з міністром оборони Кредісовим. Останній є партнером міністра енергетики та ще деяких народних депутатів. Після того, як підприємство перепродало будівлю, керівництвом була змінена адреса, власник та керівник. Таким чином, зараз засновником підприємства вважається Катерина Петруньок, яка проживає у селі на Київщині.

«ЛІАЦ» же продало свою частину будівлі за 10 мільйонів гривень. Після продажу своєї частини, підприємство різко запланувало провести ремонт свого приміщення, для чого уклало 5 договорів з фірмою «Віадуктранс», а потім ще 5 з підприємством «Основа Будівництва». Загальна вартість проведених ремонтних робіт склала 9 мільйонів гривень. До укладення договорів з «ЛІАЦ», підприємства мали єдиного засновника, але після підписання договорів, обидві компанії дуже швидко змінили адреси реєстрації та засновників.

Частина грошей була використана на премії для керівників. Розмір премій склав 1000%. Через те, що підприємства знехтували своїми обов’язками і не виконали їх, правоохоронні органи ведуть серйозне розслідування.

У минулому році керівником фірми був Ярослав Сколота, який сьогодні працює в одному з комунальних підприємств. Також фін фігурує у деяких підозрілих контрактах з різними підприємствами.

Цікаво те, що у минулому році підприємство придбало авто Toyota, проте ніяких офіційних даних про придбання автомобіля надано не було.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Києва

Вартість пішохідного мосту у Києві зросла до 420 мільйонів гривень

Нещодавно стало відомо, що кошторисна ціна будівництва пішохідно-велосипедного переходу, який знаходиться між парками «Хрещатий» і «Володимирська гірка», збільшилася до 420 мільйонів гривень. Дана інформація була надана у рамках розпорядження Київської міської державної адміністрації від 16 травня поточного року.

Дана вартість була порахована за період з початку жовтня минулого року і по кінець травня поточного року. Підвищення ціни відбулося через те, що був проведений перерозподіл видатків у межах бюджетних призначень. Дані призначення були передбачені Департаментом будівництва та житлового забезпечення КМДА на поточний рік.

Таким чином знизили фінансування реконструкції одного з Київських зоопарків на 232 мільйони гривень. На ряду з цим були збільшені видатки на проведення будівництва мосту через «Хрещатий» та «Володимирську гірку». Також, збільшена вартість проведення реконструкції будинку міської клінічної лікарні на 100 мільйонів гривень. Завдяки зниженню видатків на одних проектах, були збільшені видатки на інших.

Продовжити читання

Новини Києва

В Києві планують модернізувати єдиний у країні сміттєпереробний завод

Столична влада планує найближчим часом провести модернізацію єдиного діючого в Україні заводу по переробці сміття. Мова йде про завод під назвою «Енергія», який знаходиться у столиці. Так, у рамках модернізації завод буде оснащений спеціальною системою хімічної очистки. Нова система має ефективно зменшити кількість шкідливих викидів. Про це стало відомо з прес-центру Київської міської державної адміністрації.

Відомо, що на даний момент завод «Енергія» – єдиний діючий сміттєпереробний завод у країні. Завод працює 32 роки. Через те, що завод експлуатується досить давно, було прийнято рішення по його негайній модернізації.

Окрім встановлення нових спеціальних систем очистки, модернізація передбачає проведення реконструкції та капітального ремонту самої будівлі. Також, планується реконструювати фільтри, які будуть забезпечувати температурні режими в 1200 градусів. Зараз проект перебуває а стадії підготовки техніко-економічного обґрунтування.

Важливо зазначити, що аби впровадити нову систему очищення, необхідно не менше двох років часу.

Продовжити читання

Новини Києва

На створення третьої черги Мережевої інфраструктури Київської міської ради витратять 120 мільйонів

Відомо, що 2 травня поточного року був проведений відкритий аукціон, метою якого було створення третьої черги Мережевої інфраструктури Київської міської державної адміністрації.

Так, за результатами тендеру була укладена угода між «Київтелесервіс» міської ради Києва та підприємством «ВМ Констракшн Україна» на загальну суму в 120 мільйонів гривень. Дана інформація була оприлюднена на офіційному порталі «Прозорро».

Згідно з умовами договору, у поточному році підрядник має поставити програмний продукт «Білінгова система Смарт Білінг». Також, мають провести Інтернет та ІР-телебачення. Обладнання має бути встановлене у кінцевих точках сервісної мережевої інфраструктури. Замовником були оприлюднені усі типи обладнання, проте ціни на них не були вказані.

Очікувана ціна виявилася на 0,1% вищою, ніж укладена. На торгах були присутні всього дві фірми: фірма-переможець та підприємство «ЕсАй Біс», яке належить Світлані Самогульовій.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП