Підписуйтесь до нас!

Новини Полтави

Як звітували у Полтаві про тарифи на проїзд?

У п’ятницю 13 квітня містобудівною комісією Полтави було проведено чергове засідання з приводу звітування витрат на прибирання снігу за зимовий період та тарифних питань проїзду у громадському транспорті міста.

Ключові питання повинен був презентувати заступник міського голови Полтави з питань житлово-комунального господарства. Однак на засідання Андрій Лямін вирішив не приходити. Відомо, що пан Лямін не з’являється на робочому місці вже протягом місяця. Попереднє засідання повинно було проводитися на початку квітня поточного року.

Також відомо, що деякі депутати вже неодноразово подавали на розгляд пропозицію, щодо включення до порядку денного питання про невідповідність Андрія Ляміна займаній посаді.

З приводу питання, щодо здорожчання вартості проїзду у міському транспорті, консенсусу знайдено так і не було. Депутатом Юрієм Синяком була висловлена пропозиція дострокового припинення договору з компаніями-перевізниками, які не дотримуються ухвали суду. Підтримав цю пропозицію і депутат Олександр Шамота, наголосивши, що за умовами договору компанія-перевізник зобов’язана надавати послуги перевезення пасажирів за невстановленою у договорі ціною. Також він повідомив про можливість укладення нових тимчасових договорів з перевізниками.

За результатами голосування дане рішення не підтримали.

Також на засіданні були визначені основні питання та пріоритетні напрямки у відновленні збитків завданнями значними опадами та заслухано основні пропозиції з приводу прибирання снігу з автодоріг та пішохідних зон у майбутньому році.

Варто нагадати, що згідно ухваленого рішення про підвищення тарифів на проїзду громадському транспорті від 28 грудня 2017 року, вартість проїзду в тролейбусах Полтави підвищено до 3 гривень та маршрутних таксі – до 5 гривень. За словами Сергія Капліна рішення про підвищення цін є неправомірним та було прийняте зі значними порушеннями. Відповідно до цього позову, суддя Ігор Шевяков проінформував, що на час розгляду питання в суді тарифи на проїзд було знижено до попередніх 2 та 4 гривень відповідно.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Полтави

Полтавський районний суд виправдав особу, яка підозрювалася у хабарництві

Нещодавно стало відомо, що Полтавський районний суд виправдав особу, яка підозрювалася у корупції. Мова йде про Наталію Стецюк, яка займає посаду керівниці «Полтавафарм». Про це стало відомо з одного з Полтавських інформаційних ресурсів.

Про факт причетності особи до корупції стало відомо на початку лютого 2016 року. Так, саме 1 лютого представники Управління захисту економіки головного управління національної поліції Полтавщини висловили свою підозру стосовно пані Стецюк.  Вже через півтора місяці прокуратура направила на розгляд до суду дану справу. Проте, вже у червні того ж року розгляд був призупинений.

У вересні того ж року суд відновив розгляд зазначеної справи. Так, згідно з актом, виданим судом, колишня керівниця підприємства ще у 2012 році почала незаконно виписувати собі щомісячні премії. Премії були різного розміру, проте найбільша складала 21 тисячу гривень. Така тенденція продовжувалася декілька років, до 2014 року включно.

Продовжити читання

Новини Полтави

Дохід Полтавського ГЗК збільшився на 10%

Нещодавно стало відомо, що Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат за останній рік збільшив власний дохід на 10%. Зараз дохід комбінату складає 22 мільярди гривень. Дана інформація була надана у рамках щорічного звіту комбінату.

У звіті зазначено, що за минулий рік ПГЗК збільшив власний прибуток майже на 23%, тобто на 5 мільярдів гривень. Така тенденція торкнулася і доподаткового прибутку, який за цей період піднявся на 0,7% і зараз складає 6 мільярдів гривень. Загальний обсяг нерозподіленого прибутку на кінець минулого року становив 6,5 мільярда гривень.

За весь минулий рік компанія отримувала дивіденди, загальна сума яких склала 112 мільйонів гривень. Дивіденди нараховувалися через розподіл грошей фінансово-господарської діяльності фірми «ТІС-Руда».

Основна діяльність фірми- виробництво та експорт залізорудних окатишів дуже високої якості, які використовуються у виробництві високоякісної сталі.

Продовжити читання

Новини Полтави

Центр Полтавської обласної ради витратить 18 мільйонів на постачання обладнання для інклюзивних центрів

Нещодавно стало відомо, що КУ «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавщини планує підписати угоду з підприємством «Енглер».

Договір стосується надання обладнання для інклюзивних центрів Полтавщини. Загальна вартість угоди складатиме майже 18 мільйонів гривень.

У договорі зазначено обладнання для оснащення інклюзивно-ресурсних центрів Полтавщини. До цього обладнання відносять спеціальні комп’ютери, наочно-дидактичні матеріали, системи діагностування та тестування, тощо. Відкритий аукціон був оголошений ще на початку березня, а саме проведення аукціону призначено на 2 травня поточного року.

На торгах були присутні всього дві фірми: фірма-переможець та підприємство харківське «Альтаір і К».

Цікаво те, що вже деякий час місцеві правоохоронці розглядають спільну працю фірми «Енглер» та фірми-замовника. В результаті був оголошений вердикт, за яким одна фірма продавала товарі іншій по завищеній ціні.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП