Підписуйтесь до нас!

Новини Чернігова

«Космічні» грошові рахунки, дорогі годинники та право власництва на 12 компаній: дані декларації мера Чернігівської області

Проаналізувавши записи Атрошенка Владислава Анатолійовича можна дізнатися про чималі статки чоловіка та велику кількість житлової площі його дружини.

Відомо, що у власності пана Владислава є декілька земельних ділянок з площею в 2 230 кв. м, 2 498 кв. м та 1 474 кв. м – остання знаходиться в стані позики. Також декларація включила його три квартири, загальна площа яких складає 356,3 кв. м, але одна з квартир, площею 161,7 кв. м знаходиться в стані позички. Проаналізувавши дані декларації можна зауважити, що одна з квартир коштує більш ніж 10 мільйонів гривень. Владислав Анатолійович володіє трьома територіями місць для автівок, вартість яких оцінюють в 3,9 мільйона гривень. Також мер Чернігова задекларував три житлових будинки (один з яких він “позичив”) та один офіс, вартість якого в 2012 році становила 247 тисяч 27 гривень.

Щодо статків дружини політика, то було задекларовано два житлових будинки, площа яких складає 101,6 м2 та 84,8 м2 та одна квартира на Київщині (163,4 кв. м), вартість якої на момент купівлі становила 750 тисяч 600 гривень. Також пані Ірина має в своєму володінні 3 земельні ділянки в місті Іванівка та 2 участки в населеному пункті Велика Бугаївка. Ще одну земельну ділянку, яка розташована на Чернігівщині, жінка орендує, її площа якої дорівнює 149 м2 а вартість – 175 тисяч 170 гривень за рік.

До цінних речей Владислав Анатолійович відніс 5 годинників таких брендів, як: Breguet Marine, Patek Philippe, Girard Perregaux Tourbillons. Ціна деяких доходить аж до мільйона гривень. Також міський голова включив до декларації офісні меблі на суму 320 тисяч гривень та медіа комплекс, котрі були придбані ще в 2016 році.

До автосалону пана Владислава входять дві легкові машини марок TOYOTA та BMW вартість яких складає 2 мільйони 280 тисяч гривень та 4 мільйони 44 тисячі 397 гривень відповідно. Але лише перший є його власністю.

Відомо, що мер має повноваження на такі корпоративні права, як: ТОВ “БК “АГРОЕНЕРГОПОСТАЧ”, “СІДКО Україна”, “Північ Агро”,  “РАІЛ”, “Телеорганізація “НІСА”, ПП “Телерадіоагенство”ТЕРРА”,”АгроТрейдер”, “РІЕЛ КО.”, “ДЕСНА”-ФК-2″, сільськогосподарське ТОВ “ІНТЕР”, приватно-орендне сільськогосподарське підприємство”ЖАДЬКІВСЬКЕ”, комерційне ПП “Торговий дім САТУРН”. У всіх цих компаніях, він є кінцевим бенефіціарним власником.

Дохід пана Владислава за 2017 рік, враховуючи дивіденди, проценти, дохід від відчуження майна та повернення позик складає вцілому 66 мільйонів 617 тисяч 294 гривні. З них 301 тисяча 829 гривень становить заробітна плата.

Готівкою Атрошенко зберігає 28 мільйонів 474 тисячі 236 гривень, а в доларах – 189 тисяч. 163 тисячі доларів він позичив третім особам. На банківських рахунках в нього лежить 25 мільйонів 511 тисяч 132 гривні і 2 тисячі 16 євро. Також в політика є права вимоги слати грошових коштів розміром 651 тисяча 576 доларів.

Щодо збережень дружини Владислава Анатолійовича то в неї є кошти на банківських рахунках і готівкою. В банку вона зберігає 53 тисячі 795 гривень, а готівкою 1,5 мільйона гривень.

Прибуток дружини мера за 2017 рік дорівнює 1 мільйон 376 тисяч 346 гривень.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Чернігова

Пільгами на газ користується велика частина мешканців Чернігівщини

Відомо, що станом на початок травня поточного року приблизно 40 тисяч домогосподарств Чернігівщини вже користуються різноманітними видами пільг. Таким чином, за опалювальний сезон середньомісячна компенсація склала майже 3 мільйони кубічних метрів газу на загальну суму в 23 мільйони гривень.

За статистичними даними, які були надані підприємством «Чернігівгаз Збут», кожне 9 чернігівське домогосподарство користується пільговою компенсацією на оплату спожитого газу. Якщо порівнювати даний показник з минулорічним, то за рік кількість таких домогосподарств збільшилася майже на 1,7 тисяч особових рахунків, що складає майже 30% від загальної кількості.

Станом на початок травня, право на отримання пільги на газ мають майже 92 тисяч мешканців Чернігівської області. Через те, що сучасне законодавство передбачає право вибору між пільгою та субсидією, більша половина громадян вибирають субсидію, аби отримати додаткові кошти на оплату газу.

Також законодавство передбачає те, що деякі пільги можуть поширюватися на всіх членів сім’ї.

Продовжити читання

Новини Чернігова

Фірма, яка контролюється мером Чернігова почала зводити будівлю на місяць раніше, ніж мала б отримати необхідні документи

Нещодавно стало відомо, що підприємство «Шляхо-будівне управління №14» розпочало будівництво багатоквартирного житлового будинку, який знаходиться навпроти будинку, що на вулиці Краснопільського 47 у Чернігові.

Цікаво те, що будівництво було розпочато за місяць до того, як фірма мала отримати дозвіл на проведення будівельних робіт. Дана інформація була оприлюднена на сторінці Фейсбук одного з активістів міста.

На сторінці були опубліковані фотокартки, які свідчили про те, що будівельні роботи вже були розпочаті. Фото були зроблені ще у лютому поточного року. Після цього активіст направив запит до управління Держархбудконтролю, на що отримав відповідь, у якій зазначалося, що фірма вже отримала свій дозвіл на будівництво багатоквартирного житлового будинку.

Цікаво те, що підприємство «Шляхо-будівельне управління №14» підконтрольне міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку. Також, фірма є монополістом на виконання підрядів по асфальтуванню вулиць міста. Так і вийшло, шо фірма, яка підконтрольна мерові, отримала дозвіл на місяць раніше, ніж потрібно.

Продовжити читання

Новини Чернігова

Чернігівська обласна рада планує повторно виділити кошти на ліквідацію вибухів у Ічні

Відомо, що у минулому році Кабінет міністрів виділив приблизно 100 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. Цікаво те, що 90 мільйонів гривень не були освоєні і повернулися назад до державного бюджету.

Через це, депутати Чернігівської обласної ради планують ініціювати повторне виділення грошей з резервного фонду державного бюджету. Дані гроші мають ліквідувати наслідки вибухів, які відбулися в Ічні.

За словами журналістів, облрада вже підготувала відповідний запит, який буде направлений в уряд найближчим часом. Депутати порушили питання, яке стосується виділення грошей з резервного фонду на ліквідацію наслідків вибуху.

Депутати, які були присутні на місці подій після вибухів повідомили, що на виділені гроші було придбано всього декілька житлових будинків для постраждалих. Проте, будинки, які не повністю були знищені, не були відремонтовані або відреставровані. Через це обласна рада вважає, що на ліквідацію наслідків було виділено замало коштів. Тому, уряд має виділити додаткові гроші на ліквідацію наслідків вибуху.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП