Підписуйтесь до нас!

Новини Сум

5 вантажних авто і об’єкти нерухомості: мер Сум подав декларацію

Проаналізувавши дані Лисенка Олександра Миколайовича, яких займає посаду мера Сум можна зауважити, що мер володіє декільками об’єктами нерухомості і має у власності 5 авто.

Так у своїй декларації міський голова повідомив, що в його розпорядження є дві квартири. Але Лисенку належить по частці кожної – 50% площею 39,6 кв. м і відсоток, який він не вказав від площі 65,25 кв. м. Також зареєстровано житловий будинок, який належить меру Сум лише в розмірі 23% від 107,8 кв. м. Пан Олександр у 2007 придбав земляну ділянку для садівництва розміром в 600 кв. м, яка на той час оцінювалася всього лише в 1 446 гривень. Інші ж нежитлові приміщення чоловіка за останніми даними не були оціненими , відомо що їх розмір складає 1 342,6 кв. м (належить 25,5%) і 4,1 кв. м (належить 50%).

Щодо жінки міського голови – Олени Григорівни, то вона в своїй власності має 2 земельні ділянки, придбані в 2009 році із загальною площею 1440 кв. м в цілому. Також пані володіє одним житловим будинком в 52,6 кв. м та вартістю 46 тисяч 114 гривень. Відомо, що Олена Лисенко володіє  житловим будинком який не дійшов повноцінного завершення будівництва. Його розмір становить 141,4 кв. м.

В автосалоні міського голови красується аж цілих 5 машин. Відомо, що по типу – це вантажні автомобілі, ціну яких було не повідомлено. Всі вони марки ГАЗ.  Задекларований саморобний причеп, який було придбано в 2001 році.

На рахунок корпоративних прав, то Олена Григорівна є співвласником таких компаній, як ТОВ «Дарина-2015» (належить 31%) та «Суми Геотерм» (належить 50%).

З відомостей декларації стало ясним, що основним прибутком Олександра Лисенка на даний час являється заробітна плата на посаді міського голови, а це 386 тисяч 197 гривень. Інший додатковий дохід в загальній сумі складає не менше чим 8 тисяч 515 гривень (в основному це проценти від ПАТ КБ «Приватбанк»). Попри те, що дружина мера володіє ТОВ, доходу за 2017 рік не було задекларовано.

Щодо грошових активів, то гаманець міського голови Сумської області повний на 190 тисяч гривень та 10 тисяч американських доларів. На банківських рахунках відомо, що вкладення складають 56 тисяч 640 гривень та 227 євро.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Сум

Сумщина вже почала засіювати зернові

Відомо, що вже деякий період на Сумській області продовжується процес засівання зернових та зернобобових культур. Так, станом на початок травня поточного року в області було посіяно зернових культур на 60 тисяч гектарів.

Також, була засіяна кукурудза на зерно площею 221 тисячу гектарів. Дана інформація була оприлюднена на офіційному сайті обласної державної адміністрації.

За даними, які були надані обласним Департаментом агропромислового розвитку області, на Сумщині вже засіяно 60 тисяч гектарів зернових та зернобобових культур на 220 тисяч гектар кукурудзи на зерно. Таким чином, область виконала план майже на 60%.

Паралельно в області сіють технічні культури. Так, вже посіяно 180 тисяч гектарів соняшнику та 31 тисяча гектарів сої. Так, соняшника засіяно на 84% від плану, а сої всього на 23%.

Посприяли цьому і дощі. Так, з 7 травня поточного року загальна сума опадів склала приблизно від 7 до 44% від норми на один місяць. Дощі «змочили» ґрунт, проте дещо зупинили проведення посівних робіт.

Продовжити читання

Новини Сум

На Сумщині почали будувати першу сонячну електростанцію

На Сумщині вже розпочали будівництво першої сонячної електростанції, потужність якої складатиме 5,7 МВт. Будівництво розпочали на території Тростянецької об’єднаної територіальної громади.

Інвестором даного проекту стала Ліхтенштейнська фірма ESE Investment AG. Дана інформація була надана прес-центром Сумської обласної державної адміністрації.

Загальна площа електростанції складатиме 9 гектарів. Важливо зазначити, що дана станція по сонячному потенціалу буде перевищувати Німеччину. Саме через це даний проект і отримав інвестування від інвестиційного фонду.

На ряду з цим, на Житомирщині розпочнуть будівництво 7 сонячних електростанцій.

Представники ОДА розповіли, що в них вже розроблені і нові проекти, які стосуються будівництва додаткових сонячних електростанцій на території області. Будівництво великої кількості сонячних електростанцій піднімає рівень розвитку «зеленої» енергетики в країні.

Продовжити читання

Новини Сум

“Сумихімпром” замовив газу га 96 мільйонів гривень

31 жовтня поточного року був укладений договір між підприємством “Сумихімпром” та фірмою “Статус-Трейд” на суму, яка складає 95 мільйонів гривень. Причиною укладання договору стала необхідність постачання природного газу. Дана інформація була представлена на офіційному сайті “Prozorro”.

У договорі зазначено, що фірма-підрядник має надати замовнику 7,6 мільйона кубометрів газу. Вартість однієї тисячі кубічних метрів газу складає 12,6 тисяч гривень. Повний обсяг газу має бути представлений вже до листопада поточного року.

Даний договір між фірмами був підписаний без проведення відкритого аукціону. На сайті електронних закупівель був опублікований тільки звіт про укладення договору між підприємствами.

Відомо, що за останні 3 роки завод підписав безліч угод, загальна вартість яких склала понад 2 мільярди гривень. Усі ці угоди були укладені без використання системи “Прозорро”. Це обумовлене тим, що вартість таких угод перевищувала максимальну допустиму, яку передбачає закон “Про публічні закупівлі”.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП