Підписуйтесь до нас!

Новини Києва

Ремонт Київського проспекту коштуватиме 600 мільйонів

4 вересня поточного року відбулися відкриті торги, які стосувалися проведення ремонтних робіт на проспекті Степана Бандери у Києві. За результатами тендеру був укладений договір між КК «Київавтодор» та підприємством «Автомагістраль-Південь» на суму, яка складає 590 мільйонів гривень. Дана інформація була опублікована на офіційному порталі «Прозорро».

Договір передбачає ремонт двосторонньої ділянки проспекту Бандери. Довжина даної ділянки складає 3 кілометри. Ремонтні роботи мають завершитися на початку 2020 року. У кошторисах зазначено, що найбільшу кількість грошей буде витрачено на придбання асфальтобетону. Загальна вартість даного матеріалу становить 194 мільйони гривень.

На зарплату буде виділено 11 мільйонів, що складає 2% від загальної вартості. На прибуток піде ще 1,5%, а саме 9 мільйонів гривень. Очікувана вартість виявилась на 1% вищою, ніж укладена.

Ще до початку відкритих торгів Федір Трофимов був незадоволений тим, що від підрядника потребують персональні дані людей, які працюють. Також договір не передбачав строки надання кошторисної документації. Через це Трофимов подав скаргу до АМКУ, на що адмінколегігя відповіла негативно, обґрунтовуючись тим, що скаржник не довів факту правопорушення.

На відкритих торгах були присутні дві фірми: фірма-переможець та підприємства «Спеціалізоване будівельно-монтажне управління «Підряд» і «Київшляхбуд.

Співвласником «Підряду» є дочка колишнього директора «Київбудреконструкція». Співвласниками «Київшляхбуду» є Олександр Жуков та Геннадій Труханов, який паралельно займає посаду міського голови Одеси. Сьогодні ж керівником фірми є Олександр Густєлев, який певний період був помічником колишнього народного депутата, який представляв Партію Регіонів. Цим нардепом є Олександр Персман, який сьогодні перебуває в дуже теплих та дружніх стосунках з Одеським міським головою.

Відомо, що зараз Національне антикорупційне бюро розслідує розтрату державних коштів Трухановим. Зазначається, що сума, яка була розтрачена Трухановим складає майже 800 мільйонів гривень. У цьому замішаний не тільки Труханов, а й представники міської ради та ще декілька підприємств.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Києва

Вартість пішохідного мосту у Києві зросла до 420 мільйонів гривень

Нещодавно стало відомо, що кошторисна ціна будівництва пішохідно-велосипедного переходу, який знаходиться між парками «Хрещатий» і «Володимирська гірка», збільшилася до 420 мільйонів гривень. Дана інформація була надана у рамках розпорядження Київської міської державної адміністрації від 16 травня поточного року.

Дана вартість була порахована за період з початку жовтня минулого року і по кінець травня поточного року. Підвищення ціни відбулося через те, що був проведений перерозподіл видатків у межах бюджетних призначень. Дані призначення були передбачені Департаментом будівництва та житлового забезпечення КМДА на поточний рік.

Таким чином знизили фінансування реконструкції одного з Київських зоопарків на 232 мільйони гривень. На ряду з цим були збільшені видатки на проведення будівництва мосту через «Хрещатий» та «Володимирську гірку». Також, збільшена вартість проведення реконструкції будинку міської клінічної лікарні на 100 мільйонів гривень. Завдяки зниженню видатків на одних проектах, були збільшені видатки на інших.

Продовжити читання

Новини Києва

В Києві планують модернізувати єдиний у країні сміттєпереробний завод

Столична влада планує найближчим часом провести модернізацію єдиного діючого в Україні заводу по переробці сміття. Мова йде про завод під назвою «Енергія», який знаходиться у столиці. Так, у рамках модернізації завод буде оснащений спеціальною системою хімічної очистки. Нова система має ефективно зменшити кількість шкідливих викидів. Про це стало відомо з прес-центру Київської міської державної адміністрації.

Відомо, що на даний момент завод «Енергія» – єдиний діючий сміттєпереробний завод у країні. Завод працює 32 роки. Через те, що завод експлуатується досить давно, було прийнято рішення по його негайній модернізації.

Окрім встановлення нових спеціальних систем очистки, модернізація передбачає проведення реконструкції та капітального ремонту самої будівлі. Також, планується реконструювати фільтри, які будуть забезпечувати температурні режими в 1200 градусів. Зараз проект перебуває а стадії підготовки техніко-економічного обґрунтування.

Важливо зазначити, що аби впровадити нову систему очищення, необхідно не менше двох років часу.

Продовжити читання

Новини Києва

На створення третьої черги Мережевої інфраструктури Київської міської ради витратять 120 мільйонів

Відомо, що 2 травня поточного року був проведений відкритий аукціон, метою якого було створення третьої черги Мережевої інфраструктури Київської міської державної адміністрації.

Так, за результатами тендеру була укладена угода між «Київтелесервіс» міської ради Києва та підприємством «ВМ Констракшн Україна» на загальну суму в 120 мільйонів гривень. Дана інформація була оприлюднена на офіційному порталі «Прозорро».

Згідно з умовами договору, у поточному році підрядник має поставити програмний продукт «Білінгова система Смарт Білінг». Також, мають провести Інтернет та ІР-телебачення. Обладнання має бути встановлене у кінцевих точках сервісної мережевої інфраструктури. Замовником були оприлюднені усі типи обладнання, проте ціни на них не були вказані.

Очікувана ціна виявилася на 0,1% вищою, ніж укладена. На торгах були присутні всього дві фірми: фірма-переможець та підприємство «ЕсАй Біс», яке належить Світлані Самогульовій.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП