Підписуйтесь до нас!

Новини Полтави

Вітчизняні автомобілі та мільйони готівкою: статки мера Полтави

Нещодавно мер Полтави подав електронну декларацію власних доходів за період з 1 січня по 31 грудня 2017 року.

Полтавський міський голова Мамай Олександр Федорович за період 2017 року задекларував сумарний дохід розміром 540 тисяч 35 гривень, з яких заробітна платня пана Олександра склала 521 тисяча 56 гривень, а пенсія матері мера, Мамай Тамари Артемівни – 18 тисяч 979 гривень.

У своїй електронній декларації посадовець зареєстрував три об’єкти нерухомості власником яких являється матір пана Олександра, Мамай Тамара Артемівна, а саме: земельна ділянка загальною площею 1 тисяча 489 квадратних метрів вартістю 314,5 тисяч гривень, яку голова міста придбав ще в 2004 році; квартира загальною площею 47,6 квадратних метрів, вартість якої задекларовано не було та нежитлові будівлі площею 911 метрів квадратних, ціна яких також залишилася невідомою. Уся нерухомість знаходиться в межах Полтави та області.

Мер міста є власником трьох автомобілів марки ГАЗ: М-21 (1963 року випуску), 3302 (1995 року випуску) та ГАЗ 69 (1967 року випуску). Оголошена вартість даного майна склала 15503 грн, 37791 грн, а вартість вантажного автомобіля ГАЗ 3302 залишилась не вказаною. Він також зазначив про наявність двох причепів до легкового та вантажного автомобілів. Усе рухоме майно пан Мамай задекларував на своє ім’я.

У власності голови Полтави перебувають також і цінні папери та акції. Так у 2010 році він став власником 2 тисяч акцій компанії “Mamarel service limited” вартість яких оцінюється в 21 тисячу 893 гривні.

На банківських рахунках Олександр Федорович зберігає 3 тисячі 431 американський долар та 68 тисяч 526 гривень. Перевагу міський голова вирішив відданим вітчизняним грошосховищам – “Приватбанку” та “Укргазбанку”. Готівкові статки полтавського голови складають 760 тисяч американських доларів та 1 мільйон 100 тисяч гривень, а його матір є задекларованим власником 870 тисяч доларів та близько 4 мільйонів гривень.

Цінних подарунків та інших дороговартісних речей Олександр Федорович не задекларував.

Продовжити читання
Коментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини Полтави

Полтавський районний суд виправдав особу, яка підозрювалася у хабарництві

Нещодавно стало відомо, що Полтавський районний суд виправдав особу, яка підозрювалася у корупції. Мова йде про Наталію Стецюк, яка займає посаду керівниці «Полтавафарм». Про це стало відомо з одного з Полтавських інформаційних ресурсів.

Про факт причетності особи до корупції стало відомо на початку лютого 2016 року. Так, саме 1 лютого представники Управління захисту економіки головного управління національної поліції Полтавщини висловили свою підозру стосовно пані Стецюк.  Вже через півтора місяці прокуратура направила на розгляд до суду дану справу. Проте, вже у червні того ж року розгляд був призупинений.

У вересні того ж року суд відновив розгляд зазначеної справи. Так, згідно з актом, виданим судом, колишня керівниця підприємства ще у 2012 році почала незаконно виписувати собі щомісячні премії. Премії були різного розміру, проте найбільша складала 21 тисячу гривень. Така тенденція продовжувалася декілька років, до 2014 року включно.

Продовжити читання

Новини Полтави

Дохід Полтавського ГЗК збільшився на 10%

Нещодавно стало відомо, що Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат за останній рік збільшив власний дохід на 10%. Зараз дохід комбінату складає 22 мільярди гривень. Дана інформація була надана у рамках щорічного звіту комбінату.

У звіті зазначено, що за минулий рік ПГЗК збільшив власний прибуток майже на 23%, тобто на 5 мільярдів гривень. Така тенденція торкнулася і доподаткового прибутку, який за цей період піднявся на 0,7% і зараз складає 6 мільярдів гривень. Загальний обсяг нерозподіленого прибутку на кінець минулого року становив 6,5 мільярда гривень.

За весь минулий рік компанія отримувала дивіденди, загальна сума яких склала 112 мільйонів гривень. Дивіденди нараховувалися через розподіл грошей фінансово-господарської діяльності фірми «ТІС-Руда».

Основна діяльність фірми- виробництво та експорт залізорудних окатишів дуже високої якості, які використовуються у виробництві високоякісної сталі.

Продовжити читання

Новини Полтави

Центр Полтавської обласної ради витратить 18 мільйонів на постачання обладнання для інклюзивних центрів

Нещодавно стало відомо, що КУ «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Полтавщини планує підписати угоду з підприємством «Енглер».

Договір стосується надання обладнання для інклюзивних центрів Полтавщини. Загальна вартість угоди складатиме майже 18 мільйонів гривень.

У договорі зазначено обладнання для оснащення інклюзивно-ресурсних центрів Полтавщини. До цього обладнання відносять спеціальні комп’ютери, наочно-дидактичні матеріали, системи діагностування та тестування, тощо. Відкритий аукціон був оголошений ще на початку березня, а саме проведення аукціону призначено на 2 травня поточного року.

На торгах були присутні всього дві фірми: фірма-переможець та підприємство харківське «Альтаір і К».

Цікаво те, що вже деякий час місцеві правоохоронці розглядають спільну працю фірми «Енглер» та фірми-замовника. В результаті був оголошений вердикт, за яким одна фірма продавала товарі іншій по завищеній ціні.

Продовжити читання
18.11.2020
13.03.2020
04.12.2019
07.10.2019
05.08.2019
26.07.2019
13.07.2019
31.05.2019

ТОП